Moim marzeniem jest:

Apple Watch na gumowym, jasnoróżowym pasku

Zuzanna, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-14

Zuzia to szczera i radosna dziewczynka, którą miałam okazję poznać w ostatnim czasie. Już od progu powitała mnie uśmiechem i zaprosiła do swojego pięknego różowo miętowego pokoju. Od mamy dowiedziałam się, że 9 latka jest fanką wszelkich pierwszych kosmetyków dlatego jako lodołamacz wręczyłam jej dziecięcy zestaw do malowania paznokci i oczu. Po chwili dowiedziałam się że Zuzia już od roku trenuje gimnastykę artystyczną i bardzo to lubi. Podczas treningów towarzyszy jej przyjaciółka, z którą chodzi do klasy i spędza z nią popołudnia. Na półce dostrzegłam sporą kolekcję Lego Friends, którymi dziewczynka uwielbia się kreatywnie bawić, ale to nie wszystko, bo interesuje się także sztuką origami. Pokazała mi nawet własnoręcznie wykonany portfel z bloku technicznego.
 
Zuzia jest nie tylko otwarta i pozytywnie nastawiona, ale także odważna. Sama wyszła z inicjatywą i poprosiła rodziców o zgodę na samodzielne powroty ze szkoły do domu. Jest dzielna i jednocześnie odpowiedzialna i wie jak ważny jest stały kontakt z rodzicami dlatego chciałaby mieć zegarek, poprzez który będzie mogła dzwonić do mamy w nagłej potrzebie. Jej marzenie to Apple Watch na jasno różowym, gumowym pasku. Dziewczynka lubi rzeczy ładne i z takim czułaby się najlepiej.
 
Jeśli chciałbyś pomóc w spełnieniu tego marzenia skontaktuj się z Sylwią Walosz pod adresem sylwia.walosz@mammarzenie.org
Będziemy wdzięczni za każde wsparcie :)

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Sylwia Walosz

email: sylwia.walosz@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Trójmiasto - Apple Watch na gumowym, jasnoróżowym pasku

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Apple Watch na gumowym, jasnoróżowym pasku marzyciela Zuzanna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN