Moim marzeniem jest:

części do złożenia komputera gamingowego przy wsparciu profesjonalisty

Jan, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-06-07

Z Jankiem i jego mamą spotkaliśmy się w formie zdalnej. Połączyliśmy się z różnych miejsc, ale dzięki kamerkom mogliśmy się widzieć i nawiązać interakcję niemal jak przy spotkaniu na żywo.

Na początku zapytaliśmy Janka o jego zainteresowania. Dowiedzieliśmy się, że nastolatek uwielbia podróże. Zwiedził już między innymi niemal całą Europę, Turcję, Egipt, a jego kolejnym celem jest Republika Południowej Afryki. Ten kraj przyciąga go swoją różnorodnością - można spotkać tam zarówno pingwiny, jak i zwierzęta typowe dla gorącego klimatu tego kontynentu. Ma on dostęp do dwóch oceanów i można tam też znaleźć góry. Jest tam także zbliżona strefa czasowa do tej w Polsce, więc negatywne efekty podróży byłyby minimalne.

Marzyciel lubi też sport. Interesuje go jazda na nartach, pływanie, koszykówka, kajaki i wiele innych. Kolejna z jego pasji to gry komputerowe. Jedne z ulubionych to GTA i Counter Strike. Zapytaliśmy Janka czy myślał nad swoim marzeniem. Odpowiedział, że tak. Po namyśle uznał, że nie będzie to podróż, gdyż to chce robić w innych okolicznościach, ale ucieszyłby go komputer dla graczy. Powiedział nam też, że byłoby dla niego ciekawym przeżyciem złożenie tego komputera z pomocą profesjonalisty. Potwierdziliśmy, że jest to ostateczne marzenie Janka i zakończyliśmy rozmowę z nadzieją, że wkrótce uda nam się spotkać w towarzystwie informatyka i części komputerowych.

Jeśli chcesz spełnić marzenie skontaktuj się z wolontariuszem prowadzącym: Natalia Bednarek, +48889015336, nat.bed2002@wp.pl

spełnienie marzenia

2023-09-04

W pewne poniedziałkowe południe udaliśmy się do firmy Henwar, aby spełnić marzenie Janka! To było wyjątkowe spotkanie, gdyż nasze wcześniejsze odbyło się online, więc teraz mieliśmy okazję poznać się ,,twarzą w twarz’’.

Marzeniem Janka było posiadanie nowych części do komputera, które planował złożyć przy wsparciu profesjonalistów. A gdzie szukać lepszych specjalistów niż w firmie Henwar? Janek otwierał każde pudełko starannie i z ogromną radością. Widząc szczęście na twarzy Janka, nie mieliśmy żadnych wątpliwości! Przy pomocy specjalistów udało się złożyć komputer, który bez wątpienia spełniał jego marzenia!

Dowiedzieliśmy się również, że Janek został przyjęty do wymarzonego liceum, co oznacza, że odnowiony sprzęt będzie dla niego nieocenioną pomocą podczas tej wyjątkowej przygody. Dzięki fachowym poradom zespołu Henwar, Janek był pewien, że jego komputer będzie działał bez zarzutu.

To spotkanie nie tylko spełniło marzenie Janka, ale również było miłym spędzeniem czasu w firmie Henwar. Dlatego też chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi Henwar za profesjonalną pomoc i wspaniałą atmosferę podczas tego poniedziałkowego popołudnia! Bez Waszej pomocy nie spełnilibyśmy tego marzenia! 

Janku, cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie! Pamiętaj, aby nigdy nie przestawać marzyć!