Moim marzeniem jest:

Czerwony jeep na akumulator

Sebastian, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-12

12 września poznałyśmy wspaniałego Marzyciela - Sebastianka. Na spotkanie umówiłyśmy się online, a gdy już się połączyłyśmy, po drugiej stronie ekranu czekał na nas Sebastian z mamą. Po chwili okazało się, że towarzyszy nam też jego malutka siostrzyczka – Emilka. Cała trójka siedziała w ogrodzie, korzystając z wciąż ciepłych i słonecznych dni.

Od mamy Sebastiana dowiedziałyśmy się, że chłopczyk niedawno wrócił do domu po pobycie w szpitalu i jest pełen energii. Gdy zapytałyśmy chłopca o jego marzenie, wyszeptał coś cichutko, tak, że ledwo to usłyszałyśmy, ale gdy na pomoc przyszła mama, wszystko stało się jasne – Sebastianek marzy o jeepie. Najlepiej, żeby był takich rozmiarów, żeby zmieścił i jego, i Emilkę, i żeby razem mogli jeździć po swoim wielkim ogrodzie. I najlepiej jeszcze, żeby był czerwony.

Marzenie Sebastianka jest tak wielkie, że gdy tylko pytałyśmy o inne zainteresowania, chłopczyk zaczynał mówić o jeepie. Gdy z pomocą znów przyszła mama, okazało się, że Sebastian po prostu kocha samochody. Najbardziej lubi bawić się autkami i ma ich podobno bardzo dużo. Nic dziwnego, że marzy o tym, żeby jego „kolekcja” powiększyła się o samochód z prawdziwego zdarzenia – taki, którym sam będzie mógł kierować.

To było przemiłe spotkanie i cieszymy się, że mogłyśmy poznać Sebastiana. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby spełnić jego marzenie o jeepie tak szybko, jak to tylko możliwe.

spełnienie marzenia

2023-09-21

Nasz Marzyciel Sebastianek pragnął otrzymać czerwonego Jeepa na akumulator i to marzenie udało nam się spełnić bardzo szybko. Chłopiec był zaskoczony, kiedy pewnego dnia wrócił do domu, a upragnione czerwone auto już na niego czekało. Od mamy Sebastiana otrzymaliśmy relację fotograficzną - na twarzy chłopca od razu widać uśmiech. Podczas spotkania już po spełnieniu Marzyciel opowiadał nam, że jeździ Jeepem po ogrodzie ze swoją siostrą. Z pewnością jest to jego ulubiona zabawka.

Sebastianku, dziękujemy Ci za to, że mogliśmy poznać Ciebie i spełnić Twoje marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć. W imieniu Sebastiana i całej Fundacji serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które licytowały tegoroczną Kolację Marzeń.