Moim marzeniem jest:

Pomarańczowy gokart

Dominik, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-14

Historia Dominika sięga 2017 roku. Kiedy to po raz pierwszy spróbowaliśmy rozpoznać jego marzenie. Niestety choroba Dominika zabrała naprawdę wiele. Pobyt w szpitalu za pobytem w szpitalu. Ciągle leki, chemia... Niestety choroba się rozszalała, zabrała też wiele z dzieciństwa Dominika. Nie tylko braku kontaktu z rówieśnikami, ale i kłopotów z rozwojem Dominika. Na szczęście, mamy już 2023 rok. Po wielu latach ciężkiej pracy i Dominika i jego rodziców - świat wraca powoli do normalności. I choć pewno nie wszystko da się naprawić- to Dominik zamiast dziecka, którego jedynym marzeniem jest wyzdrowieć- zaczął marzyć pełną parą. Na spotkanie wybrałam się razem z wolontariuszką Danką. Zostałyśmy ugoszczone pyszną kawką i ciastami przygotowanymi specjalnie na nasz przyjazd. Nasza rozmowa z Dominikiem o tym czym są marzenia była krótka i konkretna. Dominik od razu wiedział o czym marzy. Pomarańczowy gokart na pedały. I powiem Wam, że byłam w ogromnym szoku! Bo już dawno nie widziałam u Marzyciela takiej pewności siebie, takiej skupionej miny! Widać było, że to o tym na pewno Dominik marzy. Dzisiaj, kiedy piszę tę relację, wiem też po rozmowie z mamą Dominika, że pomarańczowy kolor tego gokarta też jest obowiązkowy. Bo teraz wszystko jest w pomarańczowym kolorze! Kochani, pomóżcie nam spełnić marzenie Dominika. Pomóżcie, aby jego świat się rozpogodził i abyśmy mogli powiedzieć Dominikowi, że warto mieć marzenia!

spełnienie marzenia

2023-12-15

15 grudnia 2023 roku w Silver Hotel Szczecin & Gokart Center Fundacja Mam Marzenie spełniła marzenie Dominika, który od dawna pragnął prowadzić pomarańczowego gokarta na pedały. Była to niespodzianka, której Dominik się zupełnie nie spodziewał.

Najpierw w recepcji otrzymał wyjątkową kartę kierowcy gokarta, co rozpoczęło serię niezapomnianych przeżyć. Następnie uczestniczył w intensywnym szkoleniu, gdzie zdobył niezbędną wiedzę i umiejętności. Otrzymał także czerwony kask i komin na szyję, które czyniły go jeszcze bardziej gotowym do jazdy.

Gdy wsiadł na prawdziwy gokart, pełen ekscytacji ruszył na tor. Jednakże jego przejażdżkę przerwała kontrola policji, która zatrzymała go do rutynowej kontroli. Na szczęście to był element niespodzianki, a w nagrodę Dominik otrzymał swój wymarzony gokart na pedały.

Z pełnym zapałem włączył się w ściganie z innymi na torze, co zaowocowało wygraną. Jako zwycięzca otrzymał m.in. puchar, firmową koszulkę Silver Hotel Szczecin & Gokart Center, a także inne nagrody.

Po zakończeniu emocjonującej rywalizacji wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na tort. Dominik otrzymał Dyplom Marzyciela od Fundacji Mam Marzenie. Dodatkowo, dzięki uprzejmości Silver Hotel Szczecin & Gokart Center goście mogli delektować się kawą, herbatą, czy innymi napojami.

W podziękowaniu od mamy Dominika dostaliśmy przepiękne muffiny i aniołki, co było miłym gestem doceniającym naszą pracę.

To wyjątkowe wydarzenie pozostanie niezapomniane dla Dominika i wszystkich zaangażowanych w jego spełnienie. Fundacja Mam Marzenie kontynuuje swoją misję sprawiania radości i spełniania marzeń dzieciom, czyniąc świat lepszym miejscem dla wszystkich.

Chciałbym serdecznie podziękować Komendzie Policji Szczecin - Pogodno za ich nieoceniony udział w spełnieniu marzenia Dominika oraz za szybką reakcję i przybycie na czas jego przejażdżki. Dzięki ich wsparciu uczyniliśmy ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i bezpiecznym dla Dominika.

Również chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dla Silver Hotel Szczecin & Gokart Center za niesamowite spełnienie marzenia oraz za udostępnienie toru gokartowego. Ich zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że Dominik mógł przeżyć niezapomnianą przygodę.

Nie mogę zapomnieć o Ruchowej Akademii Zdrowia, która zorganizowała bieg charytatywny 9. RAZ 25 h RUN, dzięki której udało się zebrać fundusze na zakup wymarzonego gokarta dla Dominika. Ich działania są inspiracją dla nas wszystkich, pokazując jak wspólnie możemy uczynić życie innych lepszym.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu spełniliśmy marzenie Dominika w sposób wyjątkowy i niezapomniany. Jesteśmy wdzięczni za Waszą hojność i poświęcenie. Wasze działania naprawdę zmieniają świat na lepsze.