Moim marzeniem jest:

Rower Górski Trek Marlin 6 gen.3 Blue oraz kask: MTB O’Neal TRAILFINDER SPLIT V.23 Szaro-Czarny

Oliwier, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-11-14

Czy ciężki dzień zawsze zwiastuje wieczór bez energii? Zdecydowanie nie!

Wtorkowe, późne popołudnie rozpoczęło się od niezwykłego uśmiechu. Oliwier swoją energię potrafi przekazać nawet przez kamerkę podczas spotkania online. To niesamowite jak 11 letni chłopiec umie cieszyć się życiem! Komunikatywność i chęć dzielenia się swoimi pasjami bez wątpienia wyróżniają naszego nowego Marzyciela. Oliwier jest niezwykle pogodnym dzieckiem, o ogromnym sercu i z mnóstwem  pomysłów.

Zainteresowania naszego Marzyciela są przeróżne. Uwielbia łowić ryby, jeździć na rowerze czy spędzać czas gotując. Ale to nie wszystko! Oliwier bardzo lubi geografię i jazdę pociągami. Ponadto jest kibicem piłki nożnej.

Dlatego jako wierny fan Legii Warszawa marzy o spotkaniu z zawodnikami drużyny i przeżyciu piłkarskich emocji podczas meczu swojego ulubionego teamu. Na równi z meczem marzy o wypasionym rowerze, na którym mógłby jeździć na ryby i ścigać się z kolegami na podwórku. Oliwier uwielbia geografię, co łączy się z trzecim marzycielskim  pomysłem. Zostać maszynistą! Oglądać piękne krajobrazy, przemierzać zakątki Polski i czerpać z tego satysfakcję.

Oliwier jeszcze nie zdecydował, które z tych trzech marzeń zajmuje pierwsze miejsce na liście. Jak sam mówi - to ciężka i odpowiedzialna decyzja, która wymaga dokładnej analizy wszystkich „za i przeciw”.

Zróbmy wszystko, żeby ten czarujący uśmiech już zawsze gościł na twarzy naszego Marzyciela!

spotkanie - poznanie marzenia

2023-11-14

Marzenie Oliwiera się wyklarowało! Chłopiec na pierwszym miejscu stawia rower z kaskiem. Znamy nawet konkretny model: Rower Górski Trek Marlin 6 gen.3 Blue oraz kask: MTB O’Neal TRAILFINDER SPLIT V.23 Szaro-Czarny.

Mamy nadzieję, że wkrótce marzenie Oliwiera się spełni i będzie mógł jeździć swoim rowerem na ryby i ścigać się z kolegami.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Oliwier - o. Wrocław - Rower Górski Trek Marlin 6 gen.3 Blue oraz kask: MTB O’Neal TRAILFINDER SPLIT V.23 Szaro-Czarny

Oliwier wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Rower Górski Trek Marlin 6 gen.3 Blue oraz kask: MTB O’Neal TRAILFINDER SPLIT V.23 Szaro-Czarny marzyciela Oliwier.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN