Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Energylandii i spotkanie z myszką Miki

Anna, 6 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-27

Wolne popołudnie? Nic bardziej mylnego. Takie dni to najlepszy czas na działanie i poznawanie kolejnych, wyjątkowych Marzycieli. Dziś wybrałyśmy się do Ani, troszkę nieśmiałej, ale uśmiechniętej dziewczynki. Nasza Marzycielka z uwagi na chorobę większość czasu spędza w domu na nauczaniu indywidualnym, ale już wiosną czeka ją wielka przygoda i powrót do przedszkola, co z pewnością będzie wyczekanym i wyjątkowym wydarzeniem. Zaglądając do pokoju Ani można zauważyć kto jest jej ulubioną postacią z bajki i czym się interesuje. Dziewczynka wprost ubóstwia myszkę Miki, a my z wielką przyjemnością wręczyłyśmy jej plecak i opaskę nawiązujące do tej bajki. Marzycielka, choć lekko onieśmielona była oczarowana tym prezentem. 
 
W pewnym momencie Ania była gotowa wyjawić nam jej najskrytsze marzenie, a jest to wyjazd do parku rozrywki i spotkanie myszki Miki. Niestety, z uwagi na stan zdrowia, zagraniczny wyjazd nie jest możliwy dlatego wybór padł na Energylandię. Czy mieszka tam ukochana myszka Ani? Jestem pewna, że odrobina magii i pomysłowość kilku osób sprawią, że tak się właśnie stanie :) Już nie możemy się doczekać kiedy dojdzie do tego wyjątkowego spotkania.
 
Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć to marzenie prosimy o kontakt z wolontariuszką Sylwią Walosz pod adresem sylwia.walosz@mammarzenie.org

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Sylwia Walosz

email: sylwia.walosz@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Anna - o. Trójmiasto - Wyjazd do Energylandii i spotkanie z myszką Miki

Anna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Energylandii i spotkanie z myszką Miki marzyciela Anna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN