Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Bartoszem Kurkiem i udział w meczu siatkówki

Szymon, 7 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Kraków

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-29

O tym, że magii marzeń niestraszna odległość mieliśmy się okazję przekonać w czwartkowe popołudnie, kiedy to poznaliśmy Szymona - naszego nowego marzyciela. Z Marzycielem połączyliśmy się poprzez wideokonferencję.

Po przełamaniu lodów dowiedzieliśmy się, że ulubionymi kolorami Marzyciela są niebieski i zielony. Pierwszy z nich stanowi motyw przewodni herbu LKS Gwiazda Brzegi - klubu, w którym Szymon trenował piłkę nożną. Żartobliwie zauważyliśmy, że zielone z kolei są nasze (fundacyjne) barwy klubowe.

Nie obyło się także bez rozmowy o ulubionych programach (wśród których znalazły się m. In. Pokemony czy różnego rodzaju programy o zwierzętach) czy upodobaniach kulinarnych (spaghetti).

Kiedy przyszła pora na wyjawienie marzenia, Szymon bez chwili zawahania odparł, że jego marzeniem jest wzięcie udziału w meczu siatkówki przy okazji którego będzie możliwość spotkania z Bartoszem Kurkiem oraz zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z ulubionym siatkarzem. Jako że Szymon nie miał okazji dotąd uczestniczyć w tego rodzaju meczu siatkarskim (te śledził póki co tylko za pośrednictwem szklanego ekranu) puściliśmy wodze wyobraźni.

Zamknęliśmy oczy i ukazało się przed nami morze flag oraz kibiców w narodowych barwach, dopingujących drużynę do boju, a wśród nich Szymon wyposażony w biało-czerwony szalik pożyczony od taty. Głośny doping i śpiew fanów niosą jak na skrzydłach naszą drużynę, a każdy zdobyty punkt wieńczą owacje kibiców.

Szymonie - zgłaszamy gotowość do wykonania zadania, byś już niebawem mógł doświadczyć radości spotkania ze swoim idolem oraz mocy siatkarskich emocji.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Anna Pawińska

email: anna.pawinska13@gmail.com

tel: +48 603 561 821

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Szymon - o. Kraków - Spotkanie z Bartoszem Kurkiem i udział w meczu siatkówki

Szymon wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.