Moim marzeniem jest:

iPhone 15 Pro 256 GB Biały

Laura, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-03-04

Laura jest 14 letnią, troszkę na początku rozmowy nieśmiałą dziewczynką. Ze względu na częste i konieczne w ostatnich tygodniach pobyty w szpitalu nie udało nam się spotkać osobiście. W poniedziałek połączyliśmy się z nią online. Laura była z mamą i czterema koleżankami w pokoju, dziewczynki były bardzo zaciekawione naszą rozmową i z niecierpliwością wyczekiwały aby również poznać jej marzenie.

Laura lubi oglądać filmy, robić zdjęcia, czyta książki i pływa. I to jak...! Okazało się, że wcześniej robiła to wyczynowo. (zaskoczyła nas tak wielką liczbą hobby, że aż zapomnieliśmy dopytać się o sukcesach na podiach)

Marzeniem Laury jest nowy telefon. Okazało się, że ten który ma, dostała po starszej siostrze. Niestety jest już stary i nie zawsze tak funkcjonalny, jakby chciała. Od razu domyśliliśmy się, że to może być jej marzenie... Po chwili ciszy Laura uśmiechnęła się i oznajmiła, że jej marzeniem rzeczywiście jest nowy telefon!

Nowy i nieużywany wcześniej aparat z możliwością robienia pięknych zdjęć i też zapisania ich w pamięci.

Laura nieco się zdziwiła, usłyszawszy, naszą prośbę o narysowanie marzenia.. Zważywszy, że telefon z marzeń miałby być biały.. wybrnęła bardzo kreatywnie z wyzwania – wyklejając biały telefon na niebieskiej kartce.. Jak wcześniej wspominała – nie lubi koloru różowego.

Wydaje się, że Laura po rozmowie była radośniejsza a my zabieramy się do działania z nadzieją na kolejne spotkanie już z marzycielką w jej domu.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Franciszek Celm

email: franciszek.celm@mammarzenie.org

tel: +48 508 844 392

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Laura - o. Poznań - iPhone 15 Pro 256 GB Biały

Laura wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia iPhone 15 Pro 256 GB Biały marzyciela Laura.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN