Moim marzeniem jest:
pierwsze spotkanie - poznanie marzenia
2026-06-15
W poniedziałkowy poranek mieliśmy przyjemność spotkać się z naszym nowym Marzycielem, Tomkiem. Przy herbacie mogliśmy spokojnie porozmawiać, lepiej go poznać i dowiedzieć się, jakie marzenie jest dla niego szczególnie ważne. Spotkanie przebiegło w miłej, swobodnej atmosferze, a Tomek szybko dał się poznać jako chłopak z pasjami, konkretnymi zainteresowaniami i dużą wyobraźnią.
Jedną z jego największych pasji są samochodziki Hot Wheels. Tomek razem z tatą stworzył już pokaźną kolekcję, którą stale powiększają. Szczególną radość sprawia im poszukiwanie tych najbardziej unikatowych i cennych modeli. Tomek chętnie pomaga też tacie przy różnych pracach domowych. Jego młody, kreatywny umysł pozwala mu często spojrzeć na zadania z innej perspektywy i znaleźć własne, pomysłowe rozwiązania.
Chłopak uczy się także w technikum teleinformatycznym, dlatego interesuje się nowymi technologiami i możliwościami, jakie dają współczesne rozwiązania techniczne. Jednocześnie ma w sobie duszę artystyczną. Lubi rysować, projektować i tworzyć różne rzeczy własnymi rękami. Chętnie pracuje także z drewnem, a jego największym dziełem był samodzielnie wykonany drewniany miecz samurajski.
Marzeniem Tomka jest posiadanie drukarki 3D z pełnym wyposażeniem. Taki sprzęt pozwoliłby mu rozwijać zainteresowania, tworzyć własne projekty i nadawać realny kształt pomysłom, które już dziś rodzą się w jego głowie. Tomek ma przed sobą sporo wyzwań zdrowotnych, jednak myśl o drukarce 3D daje mu dodatkową motywację do pracy i działania.
Podpowiedziałyśmy naszemu Marzycielowi, aby w ramach pierwszego projektu stworzył własny, kolekcjonerski i unikatowy model Hot Wheelsa. To marzenie pięknie łączy jego pasję do technologii, zamiłowanie do tworzenia oraz kolekcjonerskie zainteresowania. Widać, że dla Tomka drukarka 3D byłaby nie tylko spełnieniem marzenia, ale także narzędziem do rozwijania talentu i realizacji kolejnych pomysłów.
Osoby i firmy, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę do spełnienia marzenia Tomka, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Fundacją Mam Marzenie.
Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie
Skontaktuj się z:
Joanna Dobrzyniecka
email: joannahdobrzyniecka@gmail.com
tel: +48 666 896 521
Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:
26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
opis: Tomasz - o. Kraków - Drukarka 3D z pełnym wyposażeniem
Tomasz wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.
Lub przekaż darowiznę online
Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Drukarka 3D z pełnym wyposażeniem marzyciela Tomasz.