Moim marzeniem jest:
Kategoria: zobaczyć
Oddział: Kraków
Status marzenia: oczekujące
pierwsze spotkanie - poznanie marzenia
2026-07-27
W letni, słoneczny dzień poznaliśmy Szymona - naszego nowego Marzyciela. Od pierwszych chwil dał się poznać jako pogodny i otwarty chłopak. Jego największą pasją jest siatkówka, o której potrafi opowiadać z prawdziwym entuzjazmem.
Szymon nie ukrywał również, że bardzo cieszy się z wakacji. To właśnie ten czas w roku lubi najbardziej bo może odpocząć, spędzać czas na swoich ulubionych zajęciach i nabierać sił. Za szkołą na razie wcale nie tęskni.
Podczas naszego spotkania opowiedzieliśmy Szymonowi o kategoriach marzeń, które spełnia Fundacja Mam Marzenie. Nie musiał długo się zastanawiać. Z uśmiechem powiedział, że jego największym marzeniem jest wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Chciałby zwiedzić te piękne miejsca, odpocząć, nacieszyć się słońcem i choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach.
Mamy nadzieję, że już wkrótce wspólnie uda nam się zamienić to marzenie w rzeczywistość.
Pomóż nam spełnić marzenie Szymona i podarować mu niezapomniane chwile na Wyspach Kanaryjskich!
Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie
Skontaktuj się z:
Marcin Czerwiński
email: marcin.czerwinski@mammarzenie.org
tel: +48 883-664-444
Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:
26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
opis: Szymon - o. Kraków - Pojechać na Wyspy Kanaryjskie
Szymon wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.
Lub przekaż darowiznę online
Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Pojechać na Wyspy Kanaryjskie marzyciela Szymon.