Moim marzeniem jest:

wyjazd do Disneylandu

Marek, 2004

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kraków

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie

2009-09-22

Marek - to imię również jest z łacińskiego i wywodzi się od imienia boga Marsa. Jeżeli nie poświęci się literaturze, to odniesie powodzenie w naukach matematycznych. Potrafi w każdej sytuacji odnaleźć się, wyjść cało z każdej opresji, bowiem jest pewny siebie. Lubi bardzo wolność myśli i swobodę działania, - nie znosi gdyby ktoś narzucał mu swoje ramy organizacyjne. Ceni kontakt z przyrodą.”

Powyższy opis jak ulał pasuje do naszego marzyciela Marka!! Taki właśnie jest Marek: najlepszy w klasie z matematyki, ma swoje zdanie i poglądy i potrafi się ich trzymać, uwielbia chodzenie po drzewach i kopanie tuneli z zaspach śnieżnych a także bardziej „ucywilizowane sporty” J - narty, rower, pływanie.

I zdanie na temat marzenia miał od razu wyrobione: to ma być wyjazd do Disneylandu. Marek ma plan dokładnie przemyślany; kiedy wyjazd, co ma być w programie, z kim chciałby pojechać.

Marzenie awaryjne też miał w pogotowiu: kino domowe i duży telewizor.

Mamy nadzieje, że uda się spełnić to najważniejsze pragnienie!!

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w spełnieniu tego marzenia prosimy o kontakt mailowy agnieszka.suder@mammarzenie,.org lub telefoniczny 515199620