Moim marzeniem jest:

Laptop

Maciek, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Pani Jola

pierwsze spotkanie

2012-04-19

W piękny dzień wybraliśmy się z wizytą do 8-letniego Maćka, który w ten czwartek przebywał w domu, razem ze swoim tatą, mamą i 1,5 rocznym bratem Oskarem. Na przełamanie lodów kupiliśmy Maćkowi klocki lego. Chłopiec bardzo się ucieszył, bo bardzo lubi układać lego, nawet pokazał nam swoją kolekcje już ułożonych pojazdów lego. Maciek jest uśmiechnięty, bardzo kontaktowy i wesoły. Największym marzeniem Maćka jest dostać ziemię aby mógł ją uprawiać, ale ponieważ to jest w tej chwili nierealne ze względu na chorobę Maćka uznał, że następny w kolejce pragnień jest laptop. Oczywiście laptop ma służyć do grania w gry komputerowe, które umilają mu nudne, szpitalne chwile, a dokładnie chciałby grę Farma Symulator 2011.

Wierzymy Maćku, że spełni się Twoje marzenie i zrobimy wszystko żeby pomóc Ci je spełnić. Miło było Cię poznać :).


spełnienie marzenia

2013-11-23

Maciek to uroczy i bardzo inteligentny ośmiolatek. Gdy tylko się spotkaliśmy od razu wyciągnęłam laptopa, bez zbędnych słów podarowałam go Maćkowi. Razem z Jego Mamą patrzyłyśmy jak spełnia się marzenie. :-) Maciek otworzył pudełko, w którym nie mogło znajdować się nic innego jak wymarzony laptop! :-)) Szybko, wspólnymi siłami go wyjęliśmy i włączyliśmy, przecież trzeba sprawdzić czy działa. Ufff, na szczęście wszystko ok! Podarowałam Maćkowi także gry, bo przecież oprócz wielu zalet posiadania własnego laptopa, jedną z największą jest granie w różne gry, co Maciek uwielbia! 

Uroczyście odczytałam dyplom spełnionego marzenia, to prawdziwa duma i prawdziwy móc powiedzieć: "Nigdy nie przestawaj marzyć". Ten dyplom to coś wielkiego. Maćku! Nigdy się nie poddawaj! 
 
Dziękujemy z całego serca Sponsorom: Pani Joli - Pani wie, jaką siłę mają marzenia - dziękujemy i gorąco Panią pozdrawiamy. Oraz Wszystkim, którzy potrafili się podzielić się tym, co mają, uczestnicząc w zbiórce pieniędzy na portalu SiePomaga.pl 
 
 
Niech marzenia się spełniają!