Moim marzeniem jest:

Kamera video - niebieska, czerwona lub biała

Michał, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Koncert Charytatywny w Szkole Muzycznej nr 3 we Wrocławiu

pierwsze spotkanie

2012-05-17

 

Aby poznać kolejnego marzyciela wybraliśmy się do szpitala, gdzie Michałek od paru miesięcy przebywa. Od jego mamy dowiedzieliśmy się, że Michałek bardzo lubi, jak jego siostry czytają mu bajki Astrid Lindgren i właśnie ksiażkę tej autorki mu przywieźliśmy. Oprócz tego chłopiec otrzymał jeszcze książeczkę o dinozaurach z możliwością rysowania tych gadów według wskazówek. Michałek się bardzo ucieszył i przez chwilę oglądanie nowych prezentów go całkowicie pochłoneło. Michałek lubi dinozaury, ale szybko mi zdradził, że tak naprawdę pasjonuje się klockami Lego i tematyką Gwiezdnych Wojen, a w szczególności serialem "Wojny Klonów", ktory jest osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen. To właśnie z klocków Lego najchętniej buduje samoloty kosmiczne lub postacie znane z tego serialu, a pożniej używa ich do odgrywania wymyśonych przez niego nowych scen. Opowiadając mi pełnym zapałem o tym wszystkim, Michałek zdradził, jakie by było jego największe marzenie. Michałek bardzo by chciał dostać kamerę wideo, która by mu umożliwiła filmowanie wyreżyserowanych przez niego scen. Bardzo interesuje się reżyserią i sam ma mnóstwo pomysłów na nowe przygody jego ulubionych postaci. Ma sporą kolekcję klocków i ma nadzieję, że z pomocą rodziny i kolegów udało by mu się wyreżyserować ciekawe filmy. Filmiki te chciałby póżniej przerzucić na laptopa i razem z tatą edytować na specjalnym programie, ktory mają w komputerze i który pozwala na dodawanie rożnych dodatkowych efektów. Michałek bardzo by chciał, aby ta kamera była koloru niebieskiego, czerwonego lub białego i żeby koniecznie miała mozliwość zoomu oraz kabelek do przesyłania filmów na laptopa.    

 

spełnienie marzenia

2012-08-31

 

„A wiecie, że ja o właśnie takiej kamerze myślałem?" To powiedział Michałek, kiedy 31 sierpnia rozpakował pudełko, wyciągając czerwoną zgrabną kamerę firmy Canon.
Od razu zabraliśmy się za odpakowywanie wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia
oraz rozszyfrowywanie, co do czego może służyć. Oczywiście odpowiednio duży zoom oraz kabel łączący kamerę z komputerem - obecność obowiązkowa. Nie ma cieni wątpliwości, że głównym  przeznaczeniem kamerki będzie nagrywanie filmów. Michał zdradził nam, że ma już pomysł na swoją pierwszą realizację, mianowicie... a tajemnica. Nikt poza Michałem jej nie zna, jak przystało na prawdziwego twórcę.
W realizacji spełnienia marzenia uczestniczyła również pani Ela - nauczycielka szkoły, do której uczęszcza nasz bohater.

Cały wieczór upłynął bardzo szybko w tak miłym towarzystwie i przy tak dobrym poczęstunku. Oczywiście nie zabrakło śmiechu i zabawy przy układaniu z klocków Lego statków kosmicznych , droidów i klonów z filmu Star Wars. Michałek cieszył się całym sobą.

A to wszystko mogło się odbyć dzięki uprzejmości życzliwych ludzi reprezentujących różne miejsca, firmy, wydarzenia:

§        Szkoła Podstawowa nr 97 we Wrocławiu im Jana Brzechwy

§        Firma Canon

§        AB S.A.

§        Koncert Charytatywny w Szkole Muzycznej nr 3 we Wrocławiu

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić marzenie Michałka, a w szczególności
Pani Lidii Dolińskiej, autorce koncertu charytatywnego za zorganizowanie dzieci, nauczycieli
i rodziców do pomocy w zbieraniu datków na kamerkę dla Michałka.

 

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Kamera video - niebieska, czerwona lub biała marzyciela Michał.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN