Moim marzeniem jest:

zestaw kina domowego z telewizorem

Kamil, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

inne

2012-07-25

 

Jako dzielni wysłannicy z oddziału warszawskiego wyruszyliśmy na spotkanie z Kamilem we wtorkowe popołudnie. Nasz Marzyciel oczekiwał na nas wraz ze swoją mamą i pysznyyymi ciastkami! : )

Jak to mamy w swym zwyczaju, wypytaliśmy Kamila o wszystko. Oceny, kolegów, zainteresowania... Dowiedzieliśmy się, że jest on miłośnikiem gry na komputerze! Dopuścił się nawet bardzo niecnego czynu, jakim było wysłanie mamy do stania w kolejce po najnowsze Diablo III : ) Kamil interesuje się również piłką nożną, co skłoniło nas do dyskusji na temat ostatnio bardzo popularny - EURO 2012. Kamil zdradził nam także, że chciałby kiedyś pracować w wojsku. Trzymamy mocno kciuki za to marzenie!

 

Po wymienieniu kilku ciekawych uwag przeszliśmy do sedna sprawy, czyli tego największego marzenia, w którego spełnieniu moglibyśmy pomóc Kamilowi. Okazało się, że jest to zestaw kina domowego z telewizorem, najlepiej firmy Panasonic, gdyż nasz Marzyciel słyszał wiele pochlebnych opinii na temat tejże firmy. Nasz Marzyciel bowiem bardzo lubi oglądać telewizję a taki sprzęt na pewno bardzo umiliłby mu spędzony przed nią czas.

 

Po zrobieniu kilku zdjęć, na które Kamil wyraził chęć, przyszedł na nas czas. Dziękujemy Ci, Kamilu za przemiłe spotkanie i mamy nadzieję, że jak najszybciej uda się spełnić Twoje marzenie!

 

spełnienie marzenia

2012-09-14

W piątek wyruszyliśmy w stronę Częstochowy podarować kolejny uśmiech a wraz z nim zestaw kina domowego i telewizor – największe marzenie Kamila. Nie bez problemów, ale z pomocą rodziców Kamila, dotarliśmy pod właściwy adres.


Po przywitaniu się z Marzycielem oraz jego rodziną, bezzwłocznie przystąpiliśmy do konkretów. Szybko wyciągnęliśmy z bagażnika dwa pudła, które zawierały to, na co czekał Kamil. Zaraz po wejściu do domu rozpoczęło się rozpakowywanie. Dopiero po chwili zdaliśmy sobie sprawę z tego, że może lepiej będzie od razu ustawić sprzęt tam, gdzie będzie stał docelowo. Z salonu przenieśliśmy się do pokoju Marzyciela i to tam zaczęła się zabawa z kilometrami kabli, mocowaniami, śrubkami i konfiguracją sprzętu. Przez cały czas tych zmagań widać było, że to jest to, co Kamil chciał dostać. Nie opuszczał sprzętu na krok i nie mógł się doczekać pierwszego uruchomienia.


W końcu, udało się i całość była gotowa do pracy. Co najlepiej zrobić po otrzymaniu nowego centrum rozrywki? Przetestować je! I tak właśnie zrobiliśmy. W zestawie dołączony był film „Rio”, który szybko znalazł się w odtwarzaczu. Animacja może nie należała do najbardziej lubianej przez Kamila kategorii filmów, jednak do celów testowych nadała się doskonale. Wszystko działało jak w zegarku a nasz Marzyciel był szczęśliwy widząc jak jego marzenie się spełnia.
Jeszcze kilka minut wszyscy oglądaliśmy bajkę i podziwialiśmy nowy sprzęt aż nadszedł czas na powrót do domu. Pożegnaliśmy się z Kamilem i z uśmiechem na twarzy odjechaliśmy w poszukiwaniu kolejnych marzeń do spełnienia.