Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Magikiem

Damian, 13 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-04-20

To było nasze pierwsze spotkanie. Już od samego początku było w nim coś wyjątkowego. Z naszym Marzycielem – 13letnim Damianem spotkałyśmy się w wiosenną, kwietniową sobotę. Zostałyśmy bardzo miło i serdecznie przyjęte. Poznałyśmy mamę, babcię, dwie siostry Damiana – Karolinę i Agatę, oraz Jego najlepszego przyjaciela Sebastiana. Na początku troszkę powiedziałyśmy o naszej Fundacji, ale okazało się, że Damian bardzo dobrze nas zna i śledzi nasze działania.

 

Potem zaczęliśmy rozmawiać o zainteresowaniach Damiana i dowiedziałyśmy się, że nasz Marzyciel kocha sport i lubi historię. Ma już kilka medali, które otrzymał w zawodach sportowych - 21.05.2012 Mini piłka nożna, styczeń 2012 Mini piłka siatkowa, 16.06.2011 Czwórbój. Jest zapalonym sportowcem i wiernym kibicem FC Barcelony. To właśnie z tą drużyną piłkarską związane Jest marzenie Damiana. Do tej pory śledził poczynania swojej ulubionej drużyny przez Internet, ale teraz możemy to razem zmienić. Marzeniem Damiana jest Wyjazd do Barcelony i uczestnictwo w meczu na stadionie Camp Nou, ukochanej drużyny.

 

Jeszcze chwilę rozmawialiśmy przy herbacie i pysznym cieście, ale w końcu nadeszła pora zakończenia naszego spotkania. Pełne pozytywnej energii otrzymanej od Damiana i sił do działania pożegnałyśmy się z całą rodziną.

 

W trakcie powrotu do Krakowa rozmawiałyśmy o możliwościach spełnienia marzenia, rozmowa tak nas wchłonęła, że pojechałyśmy dłuższą drogą. Mamy wiele pomysłów i wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do pomocy w spełnieniu marzenia Damiana.

 

spotkanie

2013-06-05

W środę wieczór pojechaliśmy do naszego Marzyciela – Damiana, który postanowił zmienić swoje marzenie, jakim był wyjazd do Barcelony. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Na początku trochę porozmawialiśmy i Damian rozpakował mały prezent, który mu przywieźliśmy.

 

Po krótkiej rozmowie przeszliśmy do konkretów. Damian powiedział nam, że bardzo chciałby Spotkać się z Magikiem i zobaczyć, jak robi się niektóre magiczne sztuczki. Dowiedzieliśmy się, że Marzyciel nie tylko interesuje się sportem, ale także magią.

 

Po raz kolejny dostaliśmy mnóstwo pozytywnej energii do działania od Damiana.

 

spełnienie marzenia

2014-02-04

Marzenie Damiana poznaliśmy podczas dwóch wcześniejszych spotkań, które miały miejsce u niego w domu. Spośród wielu pasji jakie Damian ma tym największym pragnieniem okazało się spotkanie z Magikiem, a dokładnie z Panem Maciejem Polem.

 

Tym właśnie dniem, spełnienia marzenia i spotkania się z Panem Maciejem był 4 luty 2014r. Na zaproszenie niezwykłego polskiego iluzjonisty przyjechaliśmy z Damianem do Teatru Magii, który prowadzi Pan Maciej Pol. Spotkanie przebiegało w niezwykle ciepłej, rodzinnej atmosferze. Obfitowało w magiczne sytuacje, sztuczki i zabawy. Specjalnie dla Damiana Pan Maciej przedpremierowo wystąpił z nowym show, pokazał chłopcu magazyn eksponatów, udzielił kilku wskazówek oraz zapoznał z tajnikami wiedzy magicznej. Damian przez chwilę wcielił się w rolę magika i pod czujnym okiem Pana Macieja próbował swoich sił w tej dziedzinie. Damian pożegnał Pana Macieje oczarowany magią, z uśmiechem na twarzy i pełen planów w doskonaleniu swoich umiejętności.

 

Damianie, życzymy Ci wiele zdrowia oraz spełnienia kolejnych magicznych marzeń.

Dziękujemy Sponsorom za zaangażowanie i możliwość spełnienia marzenia Damiana:

Maciej Pol

Firma Limes

Sponsor Anonimowy