Moim marzeniem jest:

Maskotka Furby

Nikola, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2014-10-24

Nikola ma 6 lat i jest sympatyczną, spokojną i radosną dziewczynką. Naszą Marzycielką poznałyśmy w szpitalu. Dziewczynka przebywała tam razem ze swoją mamą. Na początku spotkania Nikola malowała farbkami kolorowanki na płótnie razem z innymi dziećmi i musiałyśmy poczekać, aż skończy malować swój obrazek. Po zakończeniu zajęć plastycznych spotkała się z nami, by opowiedzieć nam o swoim marzeniu.

Na początku przekazałyśmy dziewczynce lodołamacz w postaci pluszowego Misia i książeczki z puzzlami o Księżniczce Zosi, którą – jak się okazało – Nikola bardzo lubi. Marzycielka układała razem z nami puzzle, opowiadając o przygodach księżniczki i wtajemniczając nas w bajkowy świat. Następnie grałyśmy w grę z piraniami, gdzie piranie zjadały rybki. Oczywiście zasady gry ustaliła sama Nikola i to ona wygrała ten pojedynek.

Po grach i zabawach przyszedł czas na poznanie marzenia. Dziewczynka nie mogła się zdecydować, które wybrać jako to największe, najfajniejsze i najpiękniejsze. I już myślałyśmy, że będziemy musiały się umówić raz jeszcze na spotkanie jednak w ostatniej chwili Nikola podjęła ostateczną decyzję. Tym jedynym marzeniem okazała się maskotka FURBY.

Puszysty i bardzo kolorowy FURBY mówi po polsku i w języku furbish! Szybko uczy się i uwielbia gry i zabawy! Dzięki darmowej aplikacji można go m.in. karmić lub myć. To wymagająca uwagi i troski maskotka. A ponieważ nasza Marzycielka to bardzo wrażliwa dziewczynka to z całą pewnością pięknie zaopiekuje się tym wyjątkowym pluszakiem.

Mamy nadzieję, że znajdą się osoby, które dołożą swoją cegiełkę do realizacji marzenia Nikoli.

spełnienie marzenia

2014-12-10

Marzenie zostało zrealizowane w czasie Spotkania Świątecznego Fundacji Mam Marzenie.