Moim marzeniem jest:

Telefon huawei

Alicja, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2018-10-24

W jesienne popołudnie wybrałyśmy się na pierwsze spotkanie z naszą nową Marzycielką. Rodzina Alicji przyjęła nas bardzo ciepło i gościnnie. Przy pysznej herbacie starałyśmy się bliżej poznać naszą 18letnią Marzycielkę.

Jest to bardzo interesująca osoba, która ma wspaniały talent oraz niesamowitą osobowość! Poznając Alicję miałam wrażenie, że dawkuje nam swoje zainteresowania… Na początku pokazała nam zdjęcia z Instaxa, ponieważ interesuje się fotografią oraz uwielbia robić makijaże i paznokcie co oczywiście zostało sfotografowane. A to jeszcze nie wszystko! Gdy położyła na stół swoje arcydzieła z modeliny zaniemówiliśmy! To było coś pięknego. Znajdowało się tam m.in. realistyczna truskawka, pizze, toster który się otwierał czy ręcznie robiona biżuteria. Ala w chwili wolnej od nauki rysuje, koloruje…  Jedna osoba o tylu talentach.

Marzeniem Alicji jest nowy telefon, ponieważ jej aktualny nie nadaje się do kontynuowania najlepszego hobby którym jest fotografowanie.

Z niecierpliwością czekamy na ten magiczny dzień….Dzień spełniania marzenia naszej Alicji.

Wolontariusz prowadzący:

Anna Krzysztofek,

anna.krzysztofek@mammarzenie.org

tel: 515-199-620

spełnienie marzenia

2018-11-28

W środowe popołudnie odwiedziliśmy naszą cudowną Marzycielkę Alicję, aby spełnić jej największe marzenie telefon HUAWEI. Ala i jej cała rodzina bardzo miło nas przywitali, są wspaniałą wesołą rodziną od której bije ciepło i pozytywna energia. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wszystkich poznać. Ala była bardzo szczęśliwa w dniu w którym spełniało się jej największe marzenie. Już wcześniej z rodzicami oglądała w sklepie jakie funkcje będzie miał jej nowy telefon i jak je może wykorzystać w życiu codziennym oraz w jej pasjach, których ma kilka. Nie czekaliśmy długo, aby wręczyć prezent Ali, gdyż cała rodzina a zwłaszcza Ala nie mogła się doczekać aby w końcu zobaczyć to małe „cudo”. Po wręczeniu pamiątkowego dyplomu, Ala zaczęła otwierać zielone paczuszki, które dla niej przygotowaliśmy. Na twarzy Ali pojawiał się uśmiech, choć Ala jest bardzo spokojną dziewczyną, było widać że jest bardzo wzruszona i szczęśliwa. Cieszyliśmy się razem z nią, widząc takie cudowne chwile. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie ze świątecznymi gadżetami do zdjęć, które Ala dostała jako oprawę. Choć ciężko było się rozstać z tak cudowną rodzinom, musieliśmy pojechać dalej aby spełnić kolejne marzenie.

Alu życzymy Ci dużo zdrowia i abyś nigdy się nie poddawała, masz cudowną rodzinę która zawsze stanie murem za Tobą ❤

Dziękujemy z całego serca sponsorom, Pani Magdalenie Irla i Pani Katarzynie Moryto. To dzięki tak cudownym ludziom jak Panie, marzenia się spełniają a na Twarzach chorych dzieci pojawia się uśmiech i choć na chwile znikają troski związane z chorobą. DZIĘKUJEMY!  ❤