Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Robertem Lewandowskim

Eryk, 16 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2018-11-05

5 listopada wybrałyśmy się odwiedzić i poznać Eryka. Pierwsza rzecz, której byłyśmy pewne - Eryk to pasjonat piłki nożnej. Od małego uczęszczał na treningi i mecze. Konsekwentnie czytał również gazety sportowe, śledził notowania piłkarzy. Razem z przemiłą Mamą Eryka opowiadali nam o wszystkich osiągnięciach oraz zdolnościach naszego Marzyciela.

Oprócz tego dowiedziałyśmy się, że Eryk zdobył drugie miejsce w biegu w Berlinie… spośród ponad dwustu osób! Byłyśmy i jesteśmy do tej pory pod ogromnym wrażeniem. Na dodatek Eryk ma również wielkie serce i ogromną chęć pomocy innym ludziom. Bierze czynny udział w pomocy ochotniczej straży pożarnej. Swoje obowiązki wykonuje bardzo dobrze, dlatego też koledzy czekają z otwartymi rękami na jego powrót po leczeniu!

Jak na prawdziwego pasjonata piłki nożnej, Jego największe marzenie jest również związane z piłką. Marzy o tym, żeby poznać osobiście Roberta Lewandowskiego.

Tak więc nam pozostaje zabrać się za organizację całego spotkania i zrobić wszystko co w naszej mocy żeby marzenie było spełnione w 100% i zostało w serduszku Eryka na długie lata. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że poznałyśmy Eryka i jego Mamę. Są bardzo silnymi i zdeterminowanymi ludźmi. Nasz nowy Marzyciel może być przykładem dla wielu ludzi.

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: 

Dominika Raczyńska,   

e-mail: dominika.raczynska@mammarzenie.org , tel.: 500357058

spełnienie marzenia

2019-06-11

Ten wyjazd był spełnieniem marzeń aż dwójki naszych marzycieli. Wyruszyliśmy w niedzielę z samego rana z naszym niezastąpionym kierowcą – Panem Grzegorzem. Do Warszawy dotarliśmy całkiem sprawnie, rozpakowaliśmy się, zjedliśmy kolację i poszliśmy spać. To właśnie w niedzielę mieliśmy zaplanowane spotkanie, jednak musieliśmy je przenieść na poniedziałek przez trudności jakie nas spotkały tego dnia.

W poniedziałek udaliśmy się na spotkanie z Robertem, który był przesympatyczny. Podpisał oraz wręczył dyplomy spełnionych marzeń. A następnie podpisał wszystko co chłopcy przygotowali na tą okoliczność, różne zdjęcia, koszulki oraz prezenty na oddział Św. Mikołaja w Szczecinie. Następnie była chwila na zdjęcia, którą chłopcy wykorzystali maksymalnie.

W związku z tym, że był to dzień meczowy – Robert miał wiele obowiązków, więc bardzo doceniamy to, że znalazł chwilę, by spotkać się z naszymi marzycielami. Następnie dzięki Kamilowi Grosickiemu chłopcy mieli możliwość zrobienia sobie zdjęć z kilkoma innymi reprezentatami Polski. Byli przeszczęśliwi.

Po południu udaliśmy się na zwiedzanie Warszawy, a czas do wieczora wykorzystaliśmy na korzystanie z atrakcji hotelowych (basenu, placu zabaw). Wieczorem przyszedł czas na długo wyczekiwaną atrakcję, jaką był mecz. Chłopcy byli pod ogromnym wrażeniem wielkością stadionu, ilością ludzi oraz grą naszej drużyny. Trafił nam się naprawdę niesamowity mecz, gdyż Polacy wygrali w nim 4:0. Dla wszystkich będzie to niesamowite przeżycie. Zobaczenie swojego idola zarówno z bliska jak i na murawie pozostanie w pamięci chłopcom na bardzo długo.

Bardzo dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało się zorganizować ten wyjazd. Dziękujemy Akademii Piłkarskiej Football Arena, która podczas turnieju „W piłkę gramy marzenia spełniamy” zebrała środki na realizację tego marzenia. Adamowi Jakubowskiemu za całą organizację i realizację wyjazdu. Panu Grzegorzowi Firsiofowi za transport, przecudowną atmosferę oraz zaangażowanie w cały wyjazd. A wam chłopcy dziękuję, że nie zapominacie, że warto mieć marzenia.