Moim marzeniem jest:

Różowy laptop

Kinga, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-01-05

W wtorkowe popołudnie poznałyśmy marzenie naszej nowej marzycielki Kingi. Kinga to wesoła i otwarta dziewczynka, która z początku może nieśmiała z każdą minutą naszej wspólnej rozmowy online otwierała się coraz bardziej i śmielej odpowiadała nam na pytania i więcej opowiadała o sobie.  Marzyciela uwielbia zabawy klockami, kolorowanki, a także zabawę z tatą w kucharzy i przygotowywanie posiłków dla mamy, a także chowanego. Pełna energii, uwielbia tańczyć i śpiewać. Chciałaby zostać księżniczką jak Anna i Elsa albo też Kopciuszek. Na pytanie jakie jest jej największe marzenie? Od razu bez wahania padło na wyjazd do Disneylandu, gdzie mogłaby spotkać księżniczki w pięknym zamku oraz poczuć magie, która jest tam obecna.

Czas spędzony z Kinga i jej mamą na video-czacie minął nam błyskawicznie i bardzo w miłej atmosferze. Najważniejsze jednak, że osiągnęliśmy cel i mamy nowe marzenie do spełnia!

 

 

spotkanie - zmiana marzenia

2021-07-13

We wtorkowe popołudnie połączyliśmy się ponownie z Kingą i jej mamą w sprawie zmiany marzenia. W czasie rozmowy udało nam się jeszcze bliżej pozać Kingę, która rysując nowy obrazek, pokazywała nam swoje umiejętności. W trakcie rozmowy padło pytanie, na co by chciała zmienić swoje marzenie. Wybór padł na różowy laptop, który będzie pomocny w czasie nauki do szkoły, ale także do zabawy, oglądania ulubionych bajek z księżniczkami i innymi postaciami.