baner FB_X Gala

Radosny czas świąt, wzajemnego obdarowywania i spełniania marzeń coraz bliżej.  Chcielibyśmy zaprosić Was, naszych drogich przyjaciół, do wspólnego świętowania już 12 grudnia o godz. 19 w Poznaniu – bądźcie z nami na jubileuszowej Dziesiątej Wielkiej Gali Charytatywnej w przepięknej Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza!

Na Gali wystąpią m.in.  Ania Szarmach, Mary Komasa, Misia Furtak, Daniel Moszczyński oraz Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych. Całość poprowadzi Małgorzata Kożuchowska – ambasadorka Fundacji Mam Marzenie! A najważniejsze – będziemy świadkami spełnienia marzeń!

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na realizację marzeń chorych dzieci, ponieważ kolejka oczekujących Marzycieli jest ciągle długa. Bilety-cegiełki w cenie 40, 60 lub 90 zł, a w tym roku również można zakupić bilety Premium za miejsca w drugim rzędzie w cenie 200 zł – w tej sprawie kontakt mailowy karolina.adamska@mammarzenie.org. Bilety do nabycia w Centrum Informacji Miejskiej (CIM), ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu lub na stronie www.bilety24.pl

Bądźcie z nami i świętujcie!

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe Informacje