X Wielka Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie odbyła się 12 grudnia 2014 r. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Galę poprowadziła Ambasador Fundacji, Małgorzata Kożuchowska. W tym roku towarzyszył jej Krzysztof Ziemiec.

Gala Mam Marzenie_067
Gala Mam Marzenie_061

Na scenie pojawiła się charyzmatyczna, zdolna, niezwykle utalentowana Mary Komasa, wrażliwa Misia Furtak oraz dostojna i zachwycająca Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pod batutą majora Pawła Joksa.
Wśród gwiazd swój talent muzyczny zaprezentowała nasza Marzycielka, która utworem Eda Sheerana I see fire wprawiła wszystkich w wielkie wzruszenie. Jej marzeniem był dotykowy telefon i taki otrzymała od sponsora – City Park.
W trakcie organizacji Gali planowaliśmy gościć w Poznaniu Marzyciela z oddziału Lublin, Łukasza, który marzył o trąbce. Niestety, stan jego zdrowia nie pozwolił mu na odebranie jej osobiście na scenie. Trąbka, w trybie pilnym, pojechała do chłopca do szpitala. Dla Marzyciela, na scenie galowej wystąpił trębacz jazzowy Michael Patches Stewart, który wykonał dedykowany Łukaszowi utwór „What a wonderful world”.

Gala Mam Marzenie_10
Gala Mam Marzenie_097

Marzenka 2014 powędrowała do rodziców naszych Marzycieli, którzy walkę z chorobą swych dzieci połączyli ze sprawieniem radości i spełnieniem marzeń innych chorych dzieci.
Adopcja marzeń, czyli deklaracja wpłaty określonej kwoty na spełnianie marzeń naszych podopiecznych zainteresowała w tym roku następujące firmy: Surówki Grześkowiak, Ochnik, Apart, Amplico, Itaka, Urząd Marszałkowski Miasta Poznania oraz MKCafe.