Charytatywny Koncert Świąteczny

Charytatywny Koncert Świąteczny

31 grudnia 2016

Wielki powrót Charytatywnego Pingwina! Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok zorganizowało już kolejny raz Charytatywny Koncert Świąteczny.

Cała akcja miała miejsce 18 grudnia 2016r. w Spodkach w Białymstoku a celem przyświecającym akcji było marzenie Mateusza, Marzyciela FMM, który z całych sił chciałby odwiedzić Legoland.

Charytatywny Koncerty Świąteczny był dobrą okazją żeby pomóc, ale przede wszystkim czas, aby poczuć świąteczną atmosferę. Występujący artyści z Białostockiej Szkoły Muzycznej im. J. Paderewskiego, Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Białymstoku oraz ze Studium Wokalno – Aktorskiego wykonali wspólnie aranżacje popularnych utworów Świątecznych.

Przy wejściu na Koncert na wszystkich czekał kiermasz ciast i ciasteczek. Można było zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych poprzez wylicytowanie płyt młodych i znanych artystów, rzeczy podarowanych przez Sponsorów. A cały dochód z koncertu przeznaczony został na marzenie Mateusza.

Z całego serca dziękujemy organizatorom koncertu, Europejskiemu Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Białystok, Pani Magdzie, która ogarnęło wszystko, wykonawcom oraz wszystkim przybyłym na ten wspaniały koncert. Było magicznie i świątecznie, za co jeszcze raz bardzo Dziękujemy!!!