W sobotę, 7 października spełniło się największe marzenie braci Konrada i Karola. Chłopcy przyjechali do Warszawy, aby na Stadionie Narodowym móc spotkać się z piłkarzami Reprezentacji Polski. Był to jesienny ponury dzień i zaczynał kropić deszcz, ale dla naszych Marzycieli najważniejsze było, że już niedługo spotkają swoich idoli.

Najpierw chłopcy mieli okazję zobaczyć wchodzących na boisko piłkarzy, trenera, prezesa Bońka i innych. Przez pół godziny nasi Marzyciele mieli okazję obejrzeć stadion oraz jak trenuje nasza Reprezentacja. Później przyszedł najważniejsze moment. Chłopcy ustawili się w kolejce do zdjęć i autografów. Udało im się poznać większość polskich piłkarzy. Mają piękne zdjęcia, autografy i wspaniałe wspomnienia na całe życie! Konrad i Karol byli bardzo szczęśliwi i po spotkaniu opowiadali wszystko swoim rodzicom z wielkim podekscytowaniem.

Następnego dnia nasi piłkarze rozegrali zwycięski mecz, dzięki któremu pojadą na Mundial 2018 do Rosji. Jesteśmy pewni, że to nasi Marzyciele dodali piłkarzom sił i mocy do wygrania meczu. Przynieśli im szczęście!

Karol i Konrad! Dziękujemy Wam za to wspaniałe marzenie! Mamy nadzieję, że będziecie spełniać swoje kolejne marzenia z takim samym zaangażowaniem jak w dzień spotkania z Reprezentacją!

Dziękujemy PZPN za pomoc w spełnieniu tych pięknych marzeń.