Natanek – fantastyczny chłopczyk, ogromnie cieszył się z nowego, wymarzonego, a co najważniejszego własnego, placu zabaw. Tyle atrakcji na jeden raz! I zjeżdżalnia, z której można zjeżdżać i domek, do którego można wchodzić i bawić się w same ciekawe zabawy, i huśtawka, wspinaczka, konik – bujak. Na takim placu zabaw można spędzać każdy słoneczny dzień, bawiąc się z rodzeństwem i siostrą. Natan ciągle uśmiechał się wchodząc do domku, zjeżdżając czy się huśtając. Właśnie takie uśmiechy nadają sens naszej działalności. Natanku – dziękujemy!

 

Kochany Natanku – życzymy Ci uśmiechu, dokładnie takiego samego, jaki widzieliśmy właśnie dzisiaj – w momencie zabawy na placu zabaw. Nigdy nie przestawaj marzyć! Marzenia wyznaczają nam drogę. Życzymy Ci i Twojej Rodzinie wszystkiego tego, co najlepsze.

Z całego serca dziękujemy Osobom Prywatnym, którzy wpłacili pieniądze na realizację marzenia. Dzięki Państwu chłopczyk mógł spełnić swoje największe marzenie. Niech dobro,  które Państwo podarowaliście, wróci do Was. Koniecznie ze zdwojoną mocą.