W mroźny sobotni poranek wybrałyśmy się do Julki, aby spełnić jej marzenie. Towarzyszyła nam pani Agnieszka z koła wolontariatu Szkoły Podstawowej w Tulcach, której uczniowie przyczynili się do szybkiej realizacji marzenia Julii.

Julka czekała na nas ubrana w piękną różową spódniczkę, co dało nam do zrozumienia, że różowe akcesoria, które dobrałyśmy do jej marzenia były strzałem w dziesiątkę. Marzycielka z początku była bardzo onieśmielona, ale dałyśmy jej kilka chwil na oswojenie się z nami, po czym wręczyłyśmy jej, opakowany w różową torbę z naszą fundacyjną wstążką, laptop oraz słuchawki i myszkę (także różowe). Julia z pomocą mamy rozwiązała wstążeczkę i widać było, że jest szczęśliwa. Zdecydowała jednak, że dalej chce odkrywać zawartość torby w swoim pokoju z mamą. Kiedy laptop został już uruchomiony, a wszelkie akcesoria obejrzane, Marzycielka wróciła do nas i zaprezentowała nam (oczywiście na nowym sprzęcie) swoje ulubione piosenki. Od tego momentu naszemu spotkaniu towarzyszyła wszystkim znana muzyka disco polo oraz co jakiś czas śpiew Julki, która doskonale znała wszystkie słowa.

Na pożegnanie pani Agnieszka wręczyła Julii dyplom spełnionego marzenia, zrobiliśmy też parę zdjęć i machając całej rodzince, wybrałyśmy się w drogę powrotną.

Jeszcze raz chcemy podziękować uczniom i rodzicom Szkoły Podstawowej w Tulcach za pomoc w spełnieniu marzenia. Dzięki ich zaangażowaniu i hojności mogliśmy sprawić, że Julka zapomniała o szpitalu i mogła cieszyć się z wymarzonego laptopa.

Kochana Julio, mamy nadzieję, że spełnisz w swoim życiu jeszcze wiele swoich marzeń. Trzymamy za to kciuki!