Kiedy nasz Marzyciel dowiedział się, że zespół Metallica planuje kolejne koncerty w Polsce otrzymaliśmy od niego taką wiadomość:

"Chciałbym bardzo, aby umożliwiono mi zamianę marzenia ze spotkania z baaardzooo znanym aktorem na spotkanie z zespołem muzycznym Metallica, którego koncert ma się odbyć w 2019 roku. Kiedy rozmawiałem o swoim marzeniu z wolontariuszami, zespól Metallica miał grać za 2 tygodnie w Polsce. Niestety ja w tym czasie byłem bardzo ciężko chory i na pewno nie wydobrzałbym w tak krótkim czasie. Chciałbym na ten koncert zabrać ze sobą najlepszego przyjaciela Kamila, który wspierał i nadal wspiera mnie w czasie mojej walki z tą paskudną chorobą. Na koncert zawiezie mnie mój tata.

Już teraz dzięki tej informacji, że będę mógł być na koncercie mojej ulubionej kapeli chce mi się żyć. Nie pisałem że słucham metalu, ale tak się składa, że to moja ulubiona muzyka. Dzięki Wam i możliwości uczestnictwa w koncercie moja chęć do dalszej walki z nowotworem bardzo mocno wzrosła. Mam kolejny powód, aby mocniej się rehabilitować i na własnych nogach, a nie na wózku inwalidzkim uczestniczyć w tak ważnym dla mnie wydarzeniu jak koncert zespołu Metallica.


Bardzo Wam dziękuje za to co robicie dla mnie i dla innych dzieciaków.
Sam na pewno nie dostałbym się na taki koncert.

Pozdrawiam Jakub"

 

Kubo, pamiętaj, że marzenia mają niesamowitą moc, a my zabieramy się do pracy, żeby Ci to udowodnić!

 

 

Każdy kto zechce pomóc nam w spełnieniu marzenia może wpłacić dowolną kwotę na konto: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z dopiskiem: Kuba, Wrocław - Metallica