Przygotowania do tego niesamowitego dnia rozpocz臋艂y si臋 oko艂o dwóch tygodni temu i wielu wspania艂ych ludzi przyczyni艂o si臋 do tego, by pokój Gabrysia przemieni艂 si臋 w ten wymarzony. Dzie艅 w którym Gabry艣 móg艂 po raz pierwszy zobaczy膰 swój pokój by艂 niesamowity z wielu wzgl臋dów.

Spotkali艣my si臋 w szpitalu na Unii Lubelskiej i po otrzymaniu wypisu ruszyli艣my w drog臋 do domu naszego Marzyciela. U艣miech na jego twarzy, gdy wiedzia艂, 偶e opuszcza szpital i mo偶e wróci膰 do domu spowodowa艂, 偶e dzie艅 by艂 jeszcze bardziej pi臋kniejszy. Po dojechaniu na miejsce wszyscy szybko udali艣my si臋 po schodach na gór臋, by zobaczy膰 jak prezentuje si臋 gotowy pokój. Gabry艣 wszed艂 pierwszy i po jego oczach widzia艂am, 偶e niesamowicie mu si臋 podoba.

By艂 to istny raj dla fana samochodów. Na pod艂odze znajdowa艂 si臋 dywan ze wzorem toru kolarskiego na którym Gabry艣 mo偶e bawi膰 si臋 ze swoim bratem. Wszystko by艂o tak jak to sobie wymarzy艂. W pokoju swoje miejsce znalaz艂o wiele pude艂ek przeznaczonych do przechowywania zabawek. W rogu sta艂o wielkie 艂ó偶ko, które równie偶 by艂o przemienione na samochód Zygzak Mcqueen.  

Po dok艂adnym obejrzeniu pokoju, zeszli艣my na dó艂 i z okazji obchodzonych przez Gabrysia kilka dni wcze艣niej urodzin zjedli艣my tort i 艣wi臋towali艣my zarówno urodziny jak i spe艂nienie jego marzenia.

 

Gabry艣 mam nadziej臋, 偶e twój pokój b臋dzie Ci przypomina艂 o tym, 偶e zawsze warto marzy膰 oraz, 偶e wokó艂 Ciebie jest wielu niesamowitych ludzi, którzy z pewno艣ci膮 Ci w tym pomog膮!  Z ca艂ego serca chcia艂abym Ci 偶yczy膰 du偶o si艂y, zdrowia, wytrwa艂o艣ci, szcz臋艣cia oraz wielu powodów do rado艣ci i u艣miechu.