Miło nam poinformować, że Fundacja Mam Marzenie od 1 lutego 2014 roku nawiązała współpracę z firmą Nova Kosmetyki. Zgodnie z umową Fundacja Mam Marzenie od każdego sprzedanego kosmetyku dostaje 1 złoty na spełnianie marzeń. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i zakupów na stronie gocranberry.pl

Linia kosmetyków GoCranberry powstała w 2013 r. Jest ona odpowiedzią na coraz większe wymagania osób stosujących kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. W naszych kosmetykach stosujemy wysokiej jakości surowce w ilościach zalecanych przez naszych dostawców. Tworzymy produkty takie jakich sami chcielibyśmy używać.

Pragniemy, aby doskonały skład naszych kosmetyków szedł w parze z przyjemną aplikacją oraz był przyjazny dla skóry. Dlatego tworzymy kosmetyki są hypoalergiczne. To wszystko sprawia, iż w testach konsumenckich osoby ankietowane podkreślały, że nasze kosmetyki spełniły ich oczekiwania, a nasi klienci ponawiają zakupy naszych produktów, a także polecają je innym.

Większość naszych produktów dostępnych jest w wygodnych i higienicznych opakowaniach typu airless, które zapobiegają zanieczyszczeniu kosmetyków w trakcie użytkowania. Produkty GoCranberry można kupić w naszym sklepie internetowym.

FMM baner kosmetyki

Od stycznia 2014 r. ambasadorką marki została Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska.

Zapraszamy również na funpage firmy Nova Kosmetyki: https://www.facebook.com/NovaKosmetyki – tam znajdziecie ciekawe artykuły o składnikach kosmetyków i produktach, newsy oraz informacje o innych wydarzeniach.

Więcej o współpracy Nova Kosmetyki z Fundacją Mam Marzenie na stronie wydarzenia „Kosmetyki na marzenia”.