wp_pocztaWystartowała wspólna akcja Fundacji Mam Marzenie oraz Grupy WP „Pomaganie przez logowanie”, której celem jest spełnianie dziecięcych życzeń – podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Każde logowanie do WP Poczta przybliża realizację marzeń chorych dzieci.

Do akcji Pomaganie przez Logowanie może dołączyć każdy Internauta, który poprzez logowanie do skrzynki e-mail chciałby wesprzeć potrzebujące pociechy. Wystarczy regularnie logować się do WP Poczta. W zamian za tę aktywność, Grupa WP przekaże pieniądze na realizację marzeń chorych maluchów, którymi opiekuje się Fundacja Mam Marzenie.

– Cel akcji jest niezwykle ważny i piękny, a fakt, że z poczekalni dziecięcych marzeń znikną kolejne: bezcenny. W tym wyjątkowym, przedświątecznym okresie każdy użytkownik WP Poczta może pomóc wywołać na twarzy dziecka uśmiech.- mówi Karolina Malewicz, Brand Manager Grupy WP. – Chcemy ożywić ich marzenia i wraz z naszymi użytkownikami podarować im wyjątkowy prezent pod choinkę.

Ilość wejść na pocztę będzie liczona, a po zalogowaniu użytkownik będzie widzieć pasek postępu: czyli czyje i jakie marzenie jest w trakcie realizacji. Użytkownicy będą na bieżąco informowani o postępach akcji, a co ważne, by wesprzeć szczytny cel nie będą musieli wykonywać żadnej dodatkowej czynności. Wystarczy, że będą logowali się na swoją pocztę.

– Ta akcja pokazuje jak niewiele trzeba, by spełnić skryte marzenia najmłodszych. Dla użytkowników WP Poczta, sprawdzanie wiadomości elektronicznych to zwyczajna czynność dnia codziennego, a dla naszych podopiecznych to wyjątkowa możliwość spełnienia ich fantazji i szansa, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie. – mówi Karolina Adamska, Prezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie.