Miło nam poinformować, że Fundacja Mam Marzenie jest już obecna na platformie Patronite. Mamy nadzieję, że wśród naszych fanów znajdą się osoby, które zechcą wesprzeć naszą  inicjatywę.

Czym jest Patronite?

Patronite, to platforma powstała w celu finansowego różnych projektów i inicjaty. Wspierać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i instytucje. Podczas, gdy na innych portalach crowdfundingowych zbiera się środki jednorazowo (tylko na jeden określony cel), Patronite daje możliwość ciągłego, comiesięcznego wsparcia.

W zamian za wsparcie, Patroni otrzymują różnego rodzaju benefity i upominki, np. dostęp do specjalnej grupy na Facebooku, czy różnego rodzaju gadżety. Osoba, która chce wesprzeć dany projekt lub danego twórcę, ma możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie progu finansowego.

Dlaczego szukamy wsparcia?

Gorąco zapraszamy / zachęcamy / kusimy do wsparcia naszych działań na Patronite.pl i zostania naszą patronką / naszym patronem. Regularne wpłaty (nawet niewielkie) zapewniają ciągłość naszych działań i możliwość spełniania marzeń naszych podopiecznych! Zebrane środki pozwolą nam pokryć wiele kosztów:

  • opłacenie usług pocztowych oraz kurierskich,
  • pokrycie opłaty hostingu naszej strony internetowej,
  • zapewnienie telefonów komórkowych koordynatorom we wszystkich oddziałach w Polsce,
  • koszty utrzymania siedziby w Krakowie,
  • ubezpieczenie, opłaty bankowe, koszty usług księgowych,
  • koszty organizacji ogólnopolskich spotkań koordynatorów i Zarządu
  • oraz realizowanie marzeń chorych dzieci – czyli realizowanie naszej głównej misji!

Zostań Patronem Marzeń i pomóż nam robić to, co kochamy, czyli spełniać dziecięce marzenia

Zajrzyj koniecznie https://patronite.pl/FundacjaMamMarzenie

Pomaganie jest fajne! Pomóż na pomagać.