12-13 kwietnia 2014r. – ta data na długo pozostanie w naszej pamięci. A to za sprawą jubileuszu, który nasz oddział obchodził.

Przez dwa dni świętowaliśmy swoje 8 urodziny w C.H. Auchan Hetmańska w Białymstoku. Moc wrażeń, moc emocji i radości. By uczcić urodziny pełną parą, zrobiliśmy dodatkową niespodziankę. Niespodziankę dla Natalki, która miała niezwykłe marzenie. Spełnienie marzenia Natalki pokazało, że marzenia naprawdę się spełniają!!!

W sobotę i niedzielę odbywały się konkursy dla najmłodszych, malowanie twarzy, spotkania z bajkowymi postaciami, a także wielkanocny kiermasz. W tym czasie odbyła się również zbiórka funduszy na spełnienie marzenia Sebastiana, który marzy o Lustrzance Canon.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom, ludziom dobrej woli, którzy wspólnie z nami obchodzili nasze urodziny a także wszystkim, którzy zapełniali pieniążkami nasze Fundacyjne puszki. Przez te dwa dni udało się nam zebrać 3 762,33 zł, co w całości pozwoli nam spełnić marzenie Sebastiana.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspólnie świętować już 8 urodziny naszego oddziału. Teraz idziemy dalej i nadal będziemy pokazywać Marzycielom, że w marzenia warto wierzyć, bo marzenia się spełniają!!!