Wielki powrót Charytatywnego Pingwina! Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok zorganizowało już kolejny raz Charytatywny Koncert Świąteczny.

Cała akcja miała miejsce 18 grudnia 2016r. w Spodkach w Białymstoku a celem przyświecającym akcji było marzenie Mateusza, Marzyciela FMM, który z całych sił chciałby odwiedzić Legoland.

Charytatywny Koncerty Świąteczny był dobrą okazją żeby pomóc, ale przede wszystkim czas, aby poczuć świąteczną atmosferę. Występujący artyści z Białostockiej Szkoły Muzycznej im. J. Paderewskiego, Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Białymstoku oraz ze Studium Wokalno – Aktorskiego wykonali wspólnie aranżacje popularnych utworów Świątecznych.

Przy wejściu na Koncert na wszystkich czekał kiermasz ciast i ciasteczek. Można było zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych poprzez wylicytowanie płyt młodych i znanych artystów, rzeczy podarowanych przez Sponsorów. A cały dochód z koncertu przeznaczony został na marzenie Mateusza.

Z całego serca dziękujemy organizatorom koncertu, Europejskiemu Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Białystok, Pani Magdzie, która ogarnęło wszystko, wykonawcom oraz wszystkim przybyłym na ten wspaniały koncert. Było magicznie i świątecznie, za co jeszcze raz bardzo Dziękujemy!!!