Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok zorganizowało Charytatywny Koncert Świąteczny. Cały koncert miał miejsce 21 grudnia 2015r. w Zmianie Klimatu w Białymstoku, celem przyświecającym akcji było marzenie 16-letniej Natalki, Marzycielki FMM, która bardzo chciałaby dostać Lustrzankę Cyfrową.

Charytatywny Koncerty Świąteczny był dobrą okazją żeby pomóc, ale przede wszystkim czas, aby poczuć świąteczną atmosferę dzięki muzykom i wokalistom, którzy zaprezentowali aranżacje utworów świątecznych m.in. zespołu Coldplay, Meli Koteluk czy Johna Lenona.

Przy wejściu na Koncert na wszystkich czekał kiermasz ciast i ciasteczek. Można było zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych poprzez rękodzieła lokalnych, młodych artystów, kubki i torby ekologiczne z motywem świątecznym. A cały dochód z koncertu przeznaczony został na marzenie Natalii.

Z całego serca dziękujemy organizatorom koncertu, Europejskiemu Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Białystok, Paulinie, która ogarnęło wszystko, wykonawcom oraz wszystkim przybyłym na ten wspaniały koncert. Było magicznie i świątecznie, za co jeszcze raz bardzo Dziękujemy!!!