12 luty, chwila przed Walentynkami, za to pora, kiedy jeszcze można spotkać Mikołaja z wielkim worem prezentów. Tego dnia, w Camera Cafe zorganizowaliśmy wspólnie z Psotkami Migotkami wyśmienitą zabawę dla dzieci, Marzycieli i wszystkich, którzy chcieli się chociaż troszkę pobawić. Atrakcji było dużo, więc i dużo się działo.

Tu po godz. 15, imprezę rozpoczęły pokazem Pary Taneczne z Formacji Kadryl, które pokazały wyśmienity taniec towarzyski. A po pokazie do konkursów i zabaw – dzieci, jaki i dorosłych zabrał Adam Jurkowski z Zespołu Moment. Następnie przyszła pora na Pana Łukasza Granta, wyśmienitego Iluzjonistę, przy którego występie zachwytu i śmiechu, jak i magii było, co nie miara! W międzyczasie wszyscy mogli oczywiście poczęstować się pysznymi przekąskami, aby wracać w pełni sił do zabawy.

Po atrakcjach nastąpiła chwila przerwy na odpoczynek, by za moment wrócić do przeróżnych gier i konkurencji zorganizowanych przez Psotki Migotki. Każdy z uczestników brał udział w tej, w której najlepiej się czuł. A tak naprawdę to we wszystkich!

Kiedy część zabawowa się skończyła, nadeszła pora na kulminacyjny punkt Walentynkowej Choinki. Otóż przyjechał z dalekiej Laponii wielce oczekiwany gość, Święty Mikołaj! Dla każdego dziecka miał prezent, który na pewno wywołał wielki uśmiech. Radości a radości!!!

Po takim dniu wrażeń zmęczeni, ale jakże zadowolone dzieci wróciły do swoich domów!

Z całego serca Dziękujemy: Psotkom Migotkom, Camera Cafe, Formacji Kadryl, Panu Adamowi Jurkowskiemu, Panu Łukaszowi Grantowi, Kuchennym Rydwanom Ognia, OkoMamy za wspaniałe zdjęcia oraz wszystkim przybyłym rodzicom z dziećmi. Dziękujemy za super zabawę, za chęć pomocy i za zaangażowanie, gdzie finalnie zabawa była mega przednia!!!