Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Tym samym, jak co roku, mieliśmy możliwość zorganizowania Kiermaszu Wielkanocnego.  I tak, w ostatni weekend przed Świętami Wielkiej Nocy, 19-20.03.2016r. w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska byliśmy ze swoim stoiskiem.

Stroiki wielkanocne, koszyczki, pisanki i inne rzeczy Świąteczne, jak również niespodzianki od Zajączka, można było nabyć na naszym Kiermaszu przez dwa dni. Dodatkowo dzieci mogły pomalować sobie bajkowo twarz i zdobyć obłędne baloniaki. Cały dochód z tej akcji zostanie przekazany na marzenia naszych Podopiecznych.

Z całego serca Dziękujemy Dyrekcji C.H. Auchan Hetmańska za możliwość ponownego wystawienia swojego stoiska, Psotkom Migotkom za jak zawsze nieocenioną pomoc przy akcjach, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Pogorzałkach za podarowanie koszyczków i stroików Świątecznych. Dziękujemy również wszystkim, którzy wspomogli Fundację i tym samym przyczyniają się do spełnienia największych marzeń naszych Podopiecznych. Dziękujemy i Życzymy Wesołych Świąt!!!