W ostatni weekend przed Świętami Wielkiej Nocy, 28-29.03.2015r. w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w Białymstoku zorganizowaliśmy Kiermasz Wielkanocny.

Koszyczki wielkanocne, stroiki, pisanki, kartki świąteczne oraz inne rzeczy Świąteczne można było nabyć na naszym stoisku przez dwa dni. Dodatkowo dzieci mogły pomalować sobie bajkowo twarz oraz same mogły porobić ozdoby Świąteczne na stół Wielkanocny. Cały dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na marzenie Toli, Podopiecznej Fundacji Mam Marzenie, która tak bardzo mocno marzy o Wyjeździe do Disneylandu.

Dziękujemy z całego serca Dyrekcji C.H. Auchan Hetmańska za możliwość wystawienia swojego stoiska, Psotkom Migotkom za jak zawsze nieocenioną pomoc przy akcjach, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Pogorzałkach oraz wszystkim za przekazanie Fundacji wspaniałych rzeczy Świątecznych. Dziękujemy również wszystkim, którzy wrzucili „parę groszy” za rzecz świąteczną i tym samym przyczynią się do spełnienia największego marzenia naszej Podopiecznej. Dziękujemy!!!