Nie było trzeba jechać zbyt daleko, by dotrzeć do mega magicznego miejsca. Pogorzałki i Jego mieszkańcy są solą Podlasia. Koło Gospodyń Wiejskich w Pogorzałkach przygotowały stroiki świąteczne na Kiermasz Wielkanocny Fundacji Mam Marzenie.

I właśnie pewnego wieczora 5 marca 2015r. pojechałyśmy po odbiór przygotowanych stroików, koszyczków wielkanocnych. To, co zobaczyłyśmy, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Stroików i koszyków wielkanocnych cały stół, jajek wielkanocnych jeszcze więcej. Oczy nie mogły się zachwycić tymi pięknymi rzeczami. Ale to nie wszystko …. Dziewczyny z Pogorzałek postanowiły jeszcze zrobić licytację na rzecz naszego Marzyciela. Wielkie serca, za co bardzo dziękujemy!!!

Tuż przed Świętami jesteśmy na Kiermaszu Wielkanocnym w Auchan Hetmańska z wszystkimi rzeczami od Koła Gospodyń Wiejskich w Pogorzałkach. Drogie Panie, jesteśmy szczęśliwe i pod wielkim wrażeniem wszystkich rzeczy, które dostałyśmy od Was. Przybliżacie Nas do realizacji marzenia naszego Podopiecznego. Dziękujemy z całego serca i mamy nadzieję, że już niebawem ponownie uda Nam się spotkać.