Ponad 2 tysiące złotych udało się zebrać podczas II Turnieju Charytatywnego Piłki Nożnej zorganizowanego przez studentów z Koła Naukowego Prawa Sportowego UwB. Zawody odbyły się 14 grudnia 2014 roku w hali sportowej Uniwersytetu w Białymstoku.

Zebrane pieniądze pomogą spełnić marzenie Karola – Podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, który marzy by pojechać na mecz swojej ukochanej drużyny – Chelsea Londyn.

Podczas turnieju zawodnicy, kibice, a także organizatorzy zawodów brali udział w licytacjach pamiątek ufundowanych przez darczyńców. Do puszek wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie trafiły też datki zebrane w czasie imprezy i pieniądze ze sprzedaży biletów na turniej. Oprócz pieniędzy, które pomogą w organizacji wyjazdu na mecz, do Karola trafią też wyjątkowe prezenty: szalik podarowany przez Chelsea Londyn, koszulka drużyny ofiarowana przez jednego z gości turnieju, a także piłka z podpisami zawodników i trenera Jagiellonii Białystok, którą podczas zawodów wylicytował, a następnie przekazał organizatorom jeden z zawodników.

W turniejowych rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów – Drużyna Krzysztofa Zimnocha, Drużyna Gwiazd Disco Polo, Lowlanders Białystok, zawodnicy Międzywydziałowej Ligi Futsalu, a także dwa zespoły z UwB – Drużyna Kadry Wydziału Prawa oraz Drużyna Koła Naukowego Prawa Sportowego. Sportową rywalizację wygrali reprezentanci MLF. Swoimi występami imprezę uświetnili członkowie Parkour Białystok i tancerze z Soul Force Crew.

Serdeczne dziękujemy ślemy dla Koła Naukowego Prawa Sportowego UwB oraz wszystkim uczestnikom tak wspaniałego turnieju. Tak wielki gest pokazuje Karolkowi, że w marzenia warto wierzyć, bo marzenia się spełniają!!!