W niedzielę, 15 maja 2016r., o godz. 16.00, wspólnie z 6-Ścian Rock&Roll w Białymstoku zorganizowaliśmy Koncert Charytatywny dla 9-letniej Adrianny, Podopiecznej Fundacji. Podczas imprezy zostały przeprowadzone liczne licytacje przedmiotów przekazanych na akcję.

Adrianna uwielbia tańczyć. Jej marzeniem jest pokój umeblowany w stylu nawiązującym do muzyki hip-hop. W celu zebrania środków na realizację marzenia dziewczynki, wspólnie z Klubem 6-Ścian Rock&Roll w Białymstoku zorganizowaliśmy Koncert Charytatywny. Marzycielka swoim układem choreograficznym rozpoczęła koncert. Podczas imprezy wystąpili: Adam Romanoff Romanowicz, Bogdan Sosnowski, Ryszard Minkiewicz, Wojciech Kruszyński, Piotr Bogusz, Krzysztof Jeżak, Wojciech Kruszyński, Przemysław Burel & Przemysław Maruchacz oraz „Gęsia Skórka”. Cała śmietanka Białostockiej muzyki. W trakcie przerw odbyły się licytacje.

Niedzielny koncert był również okazją do uczczenia już dziesięciu lat działalności białostockiego oddziału.

Koncert magiczny, przynoszący bardzo dużo pozytywnej energii. I z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować Klubowi 6-Ścian Rock&Roll w Białymstoku za pomoc w organizacji koncertu. Tomaszowi, Adamowi i wszystkim osobom związanym z Klubem za czarodziejski koncert, Wykonawcom za wspaniałe popołudnie. Dziękujemy za możliwość przeniesienia się w świat cudownej muzyki. Wszystkim razem i każdemu z osobna podziękowania również ślemy za przekazane rzeczy na licytację. Mamy nadzieję, że już niebawem Adrianna pozna smak spełnianego marzenia i będzie cieszyć się ze swojego wymarzonego pokoju.

Pamiętajcie proszę, że dobro powraca i to ze zdwojoną siłą.  Jeszcze raz Wszystkim bardzo, bardzo Dziękujemy!!!