„Noc Teatralna”, to akcja charytatywna na rzecz Fundacji Mam Marzenie i naszego małego Podopiecznego Ignasia, który marzy o Spotkaniu z Delfinami. Zorganizowały ją Martyna Jankowska i Martyna Szczurzewska, uczennice II LO z BJN w Bielsku Podlaskim pod kierownictwem Pani Marii Nikołajuk.

Cała akcja odbyła się 25 listopada 2016r. na scenie Bielskiego Domu Kultury. Wystąpili uczniowie bielskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – młodzi aktorzy z Grupy Teatralnej The M.A.S.K. pod kierownictwem aktora zawodowego Mateusza Sacharzewskiego. Młodzi aktorzy przedstawili cztery spektakle: „Komedia, której Mihura nie napisał”, „Ożenek”, „Lekarz mimo woli” oraz „Porucznik z Inishmore”. Imprezie towarzyszyły licytacje i loteria, z których dochód przeznaczono na cele charytatywne.

Akcja była zorganizowana w ramach projektu „Młodzi liderzy szansą aktywizacji społeczności lokalnych” przy Stowarzyszeniu Faros.

W imieniu Fundacji Mam Marzenie, małego Ignasia oraz Jego rodziny, składamy serdeczne podziękowania za akcję i pomoc w zbiórce funduszy na realizację marzenia Podopiecznego. „Każdy gest, nawet ten najdrobniejszy … zmienia świat, czyjś świat.” Dziękujemy!!!