W dniach 05.12 – 19.12.2013r. na Politechnice Białostockiej odbyła się coroczna akcja charytatywna „Politechnika Dzieciom”. W tym roku Samorząd Studentów Politechniki wziął pod swoje skrzydła Fundację Mam Marzenie z Marzycielem Sebastianem, który tak bardzo marzy o Pływaniu z Delfinami.

W tym czasie na terenach Uczelni odbył się m.in.: Turniej Piłki Nożnej, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, zbiórka pieniędzy w akademikach oraz na wydziałach Uczelni, turniej Bilardowy a także akcja „Szlachetny Pączek”. Do tego były Warsztaty plastyczne, bilardowe, Turniej Futsalu a na sam koniec, na uwieńczenie całej akcji Opłatek Politechniki połączony z licytacją na rzecz Fundacji Mam Marzenie.

Działo się a działo i to wszystko dzięki wielkiemu zaangażowaniu Samorządu Studentów PB, wykładowców, studentów, Sponsorów.

Serdecznie Dziękujemy, że są osoby na tym świecie, którym los dzieci chorych nie jest obojętny. Marzenia się spełniają, my o tym wiemy i życzymy spełnienia najskrytszych marzeń wspaniałym ludziom!!!

Najszczęśliwszym małym człowiekiem jest Sebastian, dzięki akcji „Politechnika Dzieciom” będzie mógł pojechać na swoje wymarzone marzenie.