Mikołajkowy GOL dla Marzeń, to Turniej Charytatywny w futsalu, który odbył się w Mikołajki, czyli 6 grudnia 2016r. w VI Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku.

Organizatorami byli Wojciech Wyszkowski, Łukasz Lasota oraz Kamil Sadowski, wszyscy członkowie Stowarzyszenia Faros. W turnieju wystąpiło 8 drużyn z wybranych szkół ponadgimnazjalnych. Cel szczytny, obok przedniej zabawy i trochę wysiłku, zbiórka funduszy na realizację marzeń Podopiecznych Fundacji Mam Marzenie z oddziału w Białymstoku. Wygrane zespoły dostały nagrody główne i puchary, natomiast zespoły, którym trochę mniej się powiodło, nagrody pocieszenia.

Akcja była zorganizowana w ramach projektu „Młodzi liderzy szansą aktywizacji społeczności lokalnych” Stowarzyszenia Faros.

Z całego serca Dziękujemy Organizatorom za zorganizowanie Turnieju Charytatywnego na rzecz Podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. To ogromny zaszczyt poznać wspaniałych ludzi, którzy z wszystkich sił starają się zmienić świat na lepsze i zmienić marzenia w świat realny. Ze wszystkich marzeń, jedno jest najpiękniejsze – ich spełnienie. Dziękujemy!!!