16 maj 2015r. to ważna data dla Fundacji. Mianowicie tego dnia odbył się VII Ogólnopolski Dzień Marzeń w Białymstoku, który jest już za nami. Wszystko odbyło się w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska.

Tego dnia atrakcji dla najmłodszych i tych większych było co nie miara. Od rozmów z lekarzem na temat wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci, poprzez rejestrację potencjalnych dawców szpiku z DKMS, kiermasz Fundacyjny oraz atrakcji dla najmłodszych, czyli baloniaków, malowania twarzy oraz zabaw dla dzieci.

Wśród wszystkich atrakcji Dnia Marzeń, odbyła się również ta najważniejsza, czyli spełnienie marzenia. Alan i Jego marzenie ujrzało światło dzienne. Marzyciel dostał swój wymarzony sprzęt, czyli ukochany Laptop: https://www.mammarzenie.org/marzyciele/6306-Alan/

Dzień Marzeń, dzień wyjątkowy, dzień magiczny. Udowodniliśmy, że w marzenia warto wierzyć, bo mogą one się spełnić w każdej chwili, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Dziękujemy bardzo mocno wszystkim za pomoc w organizacji Dnia Marzeń, dzieciom, rodzicom oraz wspaniałym Sponsorom. Było mega magicznie!!!