27 grudnia w białostockiej sali II LO rozegrany został mecz, w którym byłe białostockie siatkarki zmierzyły się między sobą. Całkowity dochód z imprezy został przekazany na spełnienie marzenia Madzi, którym było otrzymanie trampoliny z drabinką.

– Nasza sportowa zabawa i przedsięwzięcie charytatywne nie było by możliwe bez przychylności Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Białystoku Pana Dariusza Bossowskiego, któremu jesteśmy bardzo wdzięczne i pragniemy serdecznie podziękować. – dodaje Marzena Korol.

Podczas meczu była prowadzona licytacja dwóch piłek do siatkówki, które trafiły do byłych białostockich reprezentantek Katarzyny Zbrożek i Magdaleny Szmurło. Dochód z licytacji trafił do puszki wolontariusza z Fundacji Mam Marzenie.

– W tegorocznym meczu wzięło udział znaczenie więcej siatkarek. Dzięki temu przyszło wielu kibiców, którzy również włączyli się do akcji. Podczas meczu zebraliśmy 1215,31 zł, co pozwoli nam całkowicie sfinansować zakup wymarzonej trampoliny.  – mówi Marta Sasimowicz.

– Poziom, jaki reprezentowały zawodniczki był naprawdę na wysokim poziomie. Mimo wieloletniej przerwy w grze można było obejrzeć ciekawą i zaciętą walkę. Jestem przekonany, że spośród dziewczyn spokojnie stworzylibyśmy drugoligowy zespół siatkarek. Cieszy nas trenerów to, że ta pasja do sportu w nich została i dziś potrafią łączyć to z piękną akcją charytatywną. – podsumował Józef Fiedorowicz.