Dnia 8 lutego 2015 roku w Camera Cafe w Białymstoku odbyła się zabawa choinkowa dla dzieciaków zorganizowana przez Psotki Migotki oraz Fundację. Już o godzinie 13 przychodzili pierwsi uczestnicy. Atrakcji było dużo, więc i dużo się działo.

Imprezę zaczęliśmy przeróżnymi grami i konkurencjami, każdy miał swoją ulubioną, w której czuł się najlepiej. W międzyczasie wszyscy mogli poczęstować się pysznymi przekąskami, aby znów w pełni sił wrócić do zabawy i tańca. Następnie przyszła pora na iluzjonistę, przy którego występie zachwytu i śmiechu było co niemiara!

W tak wspaniałym dniu obchodziliśmy jeszcze 10-urodziny Klaudii, dla której przygotowaliśmy prezent urodzinowy: spełnienie marzenia.

Po kolejnych atrakcjach przyszła pora na jeden z ważniejszych momentów w życiu Klaudii, która marzyła o spotkaniu z Agnieszką Drewnicką. Marzycielka miała możliwość porozmawiać ze swoją idolką oraz zaśpiewać swoje ulubione piosenki. Piosenkarka podarowała Klaudii i wszystkim dzieciakom upominki.

Po muzycznej części nadeszła pora na kulminacyjny punkt choinki, przyjechał Święty Mikołaj! Dla każdego dziecka miał prezent, który na pewno wywołał uśmiech. Na koniec wszyscy otrzymali balonowe prezenty!

Po takim dniu wrażeń zmęczeni, ale jakże zadowoleni wróciliśmy do domu!

Dziękujemy Psotkom Migotkom, Camera Cafe, Szkole Tańca „Szał”, Panu Tomaszowi Sadowskiemu, Rozalii Mancewicz i Majątku Howieny, Bułce z Masłem, Pani Agnieszce Drewnickiej oraz wszystkim przybyłym rodzicom z dziećmi. Zabawa była przednia!!!