“Tam gdzie kończy się logika, zaczyna się ultra”.

W najbliższą sobotę, 15 września w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek w Bydgoszczy odbędzie się zapowiadany 24H RUN CHALLENGE, którego pomysłodawca postawił sobie za cel przebiec w ciągu doby 200 km. Bo  końcu ‘tam gdzie kończy się logika, tam zaczyna się ultra’.

24H RUN CHALLENGE to połączenie pasji i próby własnej psychiki. To wyzwanie, które, jak twierdzi Jakub (nasz główny bohater dnia i nocy), rzuca sam sobie, bo tak chce, bo to go kręci, bo dla niego coś wyjątkowego. Zdecydował się na samotny bieg (nie w zawodach); zdecydował się na 4 km pętle w Myślęcinku (bo doskonale zna to miejsce), zdecydował się, bo ciągle chcę więcej i więcej. Zdecydował się wesprzeć naszą fundację.

Fundusze zebrane podczas tego wydarzenia przekazane zostaną na rzecz Fundacja Mam Marzenie  Zasady akcji są bardzo proste! 1 km = 1 zł, a zatem przebiegnięte przez Kubę kilometry będziemy przeliczać na złotówki z możliwością wpłaty przez chętne osoby. Oczywiście istnieje również możliwość wpłaty dowolnej mniejszej czy większej wartości na rzecz Małych Marzycieli.

Ponadto, w czasie challengu w Wakepark Bydgoszcz oraz Landschaft sprzedawane będą ciasta, z których dochód w całości przekazany zostanie na ten sam cel.  Na miejscu będą również wolontariusze ze specjalnymi puszkami, gdzie będziecie mogli wrzucać złotówki, dolary, euro i inne waluty! Będzie można również wykupić sponsorowane pętle, podczas których chętne osoby przebiegną 4,8 lub więcej okrążeń wraz z Jakubem!

W najbliższych dniach uruchomione zostaną także licytacje: koszulki z autografami zawodników Enea Astoria Bydgoszcz, pakietów na Enea Bydgoszcz Triathlon 2019 oraz Biegi Puszczy Bydgoskiej.

JEŚLI TO CZYTASZ, MAMY PROŚBĘ!

Przyjdź, pokibicuj, pobiegnij chwilę z Jakubem, to naprawdę pomoże!

Zróbmy razem coś fajnego!

A CO FAJNEGO?!

Cała akcja to okazja do wyjątkowej pomocy dzieciakom z Fundacji MAM MARZENIE!

Na podstawie opublikowanych danych GPS odnośnie przebytego przez Jakuba kilometrażu podczas doby, będziesz mógł zrobić przelew dla MAŁYCH MARZYCIELI!

POMAGANIE JEST FAJNE!

Zobaczysz, Tobie ten gest też zrobi dobrze :)

To jak, widzimy się w sobotę? :)

Start z Wake Parku o godzinie 8:00, meta dobę później. Całość odbywać się będzie na pętlach o długości 4 km w Myślęcinku już w najbliższą sobotę! :)

Więcej informacji na funpage’u wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/905143699674841/

https://www.facebook.com/pg/24hrunchallenge/posts/?ref=page_internal