Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert charytatywny organizowany przez Młodych Demokratów oraz bydgoski oddział Fundacji Mam Marzenie ! Odbędzie się on 3 kwietnia w klubie Lizard King w Toruniu.


Dochód z tegorocznej V edycji zostanie przeznaczony na spełnienie marzenia 12-letniego Natanaela chorującego na ciężką chorobę genetyczną o nazwie NIEDOBÓR ALFA1 ANTYTRYPSYNY. Marzeniem chłopca jest wyjazd do Disneylandu.

Koncert charytatywny „Spełniamy Marzenia” organizowany jest przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci oraz fundację Mam Marzenie już po raz piąty. W poprzednich latach dzięki tej imprezie udało nam się spełnić marzenia czwórki nieuleczalnie chorych dzieci. Był to laptop, przydomowy plac zabaw, umeblowanie pokoju oraz telewizor. W czterech poprzednich edycjach koncertu zagrały dla nas takie zespoły jak: Trisomia, Inglorius, Mindwhisper, H5N1, Absurd, Bikini, Butelka, Aberdeen, Rejestracja, GoodWay oraz Manchester.

03.kwietnia 2014 r. otwarcie: 18:00 / start:18:15
CZAQU + TORTILLA + support MOOVE -> zwycięzca młodej sceny „Spełnij Się” 
Klub Lizard King, ul. Kopernika 3, Toruń.
Bilet wstępu (cegiełka): 20 zł do nabycia w barze klubu Lizard King w Toruniu przy Kopernika 3 – codziennie od godziny 18:00.