#KonkursFMM Kochani! Cały czas przypominamy o możliwości przekazania 1 % podatku na Fundacje Mam Marzenie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niezwykły konkurs. Do wygrania pięć zestawów z gadżetami fundacyjnymi: książkowy kalendarz, biała bluza z motywem FMM, lniana torba oraz fundacyjny kubek. Jak wygrać nagrodę: zrób swoje zdjęcie z naszym KRS zachęcającym do przekazania 1 % podatku na naszą Fundację, udostępnij je (publicznie!) na swoim profilu społecznościowym na facebooku lub instagramie – koniecznie dodają w opisie trzy hasztagi: #KonkursFMM #FundacjaMamMarzenie #WspieramFMM. Na bieżąco będziemy je wrzucać na nasze wydarzenie: Przekaż 1% podatku na FMM. 5 kwietnia – z zaprezentowanych fotografii wybierzemy 10 najlepszych, które opublikujemy o godz. 10 na profilu Fundacji Mam Marzenie. Od tej pory liczba klikniętych „Lubię to” pod zdjęciami konkursowymi wyłoni zwycięzców. Głosowanie będzie trwało tydzień i zakończy się 12 kwietnia o godz. 10. Wtedy też ogłosimy nagrodzonych.

Osoby biorące udział mają także obowiązek przysłania zdjęcia do nas meilowo na adres konkurs@mammarzenie.org z poniższymi zapiskami:

1. „Oświadczam, że posiadam wszelkie prawa do zdjęć oraz zgadzam się na wykorzystanie ich przez Fundację Mam Marzenie.
2. „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z Konkursem jak również na opublikowanie mojego imienia i nazwiska w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem, a w szczególności na stronach internetowych Organizatora, a także na ich wykorzystywanie w celach promocyjnych i marketingowych Organizatora.”
3. W przypadku uwidocznienia na zdjęciu wizerunku osób trzecich: „Oświadczam, że nie naruszam praw osób trzecich.”
4. Imię, nazwisko, adres, nr telefonu