Kartofel Manfred to ziemniak, który zawładnął światem. Jest to też tytułowy bohater książki ks. Sebastiana Koseckiego, która właśnie ukazała się na rynku i jest dostępna tylko na Allegro. Cały przychód z jej sprzedaży wspiera Fundację Mam Marzenia i pozwala spełniać marzenia jej podopiecznych.

Ksiądz Sebastian Kosecki bije rekordy popularności w social mediach. Jego konto na TikToku ma ponad 310 tys. obserwatorów. Młody duchowny, który w swojej działalności skupia się przede wszystkim na współpracy z młodzieżą,książkę dla dzieci “Kartofel Manfred” napisał, gdy sam był jeszcze nastolatkiem. Wydając ją spełnił swoje marzenie. Jak sam mówi, nie zrobił tego, by osiągnąć postawiony sobie dawno temu cel – ale po to, by pomóc dzieciakom spełniać ich marzenia. Książka dostępna jest tylko na Allegro, a dzięki mechanizmowi Allegro Charytatywni cały przychód z jej sprzedaży wspiera Fundację Mam Marzenie.

– Jesteśmy bardzo wdzięczni księdzowi Sebastianowi Koseckiemu za to, że postanowił wesprzeć naszą działalność – mówi Aleksandra Bieg, rzeczniczka prasowa Fundacji Mam Marzenie – Bardzo wierzymy w siłę marzeń i cieszymy się, że dzięki publikacji ks. Koseckiego będziemy mogli spełnić jeszcze więcej pięknych życzeń naszych Podopiecznych.

Książka “Kartofel Manfred” jest pięknie ilustrowana i opowiada o niezapomnianej przygodzie, prawdziwej przyjaźni oraz trosce o drugiego człowieka. Jej sprzedaż na Allegro ruszyła 20 lutego i potrwa do wyczerpania nakładu. Cena książki to 40 zł. Oprócz tego, na Allegro Charytatywni można również wylicytować 10 książek z autografem ks. Sebastiana Koseckiego. Licytacje potrwają do 29 lutego.

Książka dostępna jest pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/kartofel-manfred-ks-sebastian-kosecki-15184602614

natomiast podpisane egzemplarze można znaleźć i licytować TU

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Bieg

tel. 730 762 185

e-mail: Aleksandra.Bieg@mammarzenie.org