Jest taki magiczny wieczór w grudniu, kiedy w jednym z najpiękniejszych miejsc w Poznaniu spełniają się marzenia. W sobotę 16 grudnia 2023 r. o godz. 18:00 w Auli UAM przy ul. Wieniawskiego 1 odbędzie się XIX Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie. Tegoroczna Gala to zwieńczenie obchodów 20.lecia istnienia Fundacji i spełnienia ponad 10.000 marzeń chorych dzieci.
Gośćmi Gali, którym chcemy wyrazić swoją wdzięczność, będą partnerzy i przyjaciele Fundacji, którzy od lat pomagają w wypełnianiu wyjątkowej misji. To dzięki nim Fundacja wspiera dzieci w najtrudniejszym dla nich okresie, kiedy zmagają się z chorobą. Wsparcie to ma wyjątkową formę poprzez spełnianie najskrytszych pragnień.  

Zapraszamy wszystkich, aby razem celebrować fundacyjne urodziny i aby zobaczyć, jak spełniają się na naszych oczach dziecięce marzenia. Emocje tego grudniowego wieczoru gwarantowane! 
Na scenie pojawią się znakomici artyści: Arek Kłusowski, Jacek MEZO Mejer, John Porter. W roli prowadzących ambasadorka Fundacji Mam Marzenie – Małgorzata Kożuchowska oraz aktor Rafał Zawierucha


Bilety w cenie już od 50 zł do nabycia na portalu bilety24.pl

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo być świadkami tego wyjątkowego wydarzenia. Wydarzenie dostępne dla osób słabosłyszących i niesłyszacych.

Partnerami Gali są LIDL Polska, Biuro Podróży ITAKA, Dramers, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Fundacja Kultury bez Barier.


Patroni medialni: TVP3 Poznań, Meloradio, Radio EMAUS, Wielkopolska Magazyn Informacyjny.